upał

 • Wentylator na upalne dni

  Wentylator na upalne dni

  Wentylator to sprzęt, bez którego trudno przeżyć lato. Kiedy temperatury na zewnątrz przekraczają 30 stopni Celsjusza, szukamy wszelkich możliwych sposobów na to, by się ochłodzić. Najprostszym sposobem jest właśnie włączenie wentylatora. Przedstawiamy różne rodzaje tych urządzeń i radzimy, który wentylator powinniście wybrać.

 • Wentylator idealny na upał - jaki kupić?

  Wentylator idealny na upał - jaki kupić?

  Upały w ciągu ostatnich dni są naprawdę trudne do zniesienia. Marzymy o szybkim obniżeniu temperatury w mieszkaniu. Najprostszym sposobem jest zakup wentylatora. To niedrogie, praktyczne urządzenie, które szybko przyniesie ulgę. Sprawdziliśmy, jak kupić dobry wentylator.

 • Upał w mieszkaniu. Jak go przetrwać?

  Upał w mieszkaniu. Jak go przetrwać?

  Gdy na dworze temperatura zbliża się (lub nawet przekracza) 30 st. C, nasze domy przypominają piekarniki. W upalne dni przebywanie w pomieszczeniach jest wyjątkowo trudne. Na szczęście są sposoby, aby nieco schłodzić powietrze i wcale nie musi to być droga klimatyzacja

 • Markizy firmy Fakro do okien pionowych

  Markizy firmy Fakro do okien pionowych

  W trosce o ochronę wnętrz przed nagrzewaniem promieniami słońca, firma Fakro prezentuje nową linię akcesoriów zewnętrznych. Markizy do okien pionowych i dachowych chronią pomieszczenie do 8 razy skuteczniej przed nagrzewaniem w porównaniu z osłonami wewnętrznymi.

 • Wentylator na upały. Jaki wybrać? Nasze propozycje! [CENY]

  Wentylator na upały. Jaki wybrać? Nasze propozycje! [CENY]

  Funkcjonalny i ładny - taki powinien być wentylator. Jak wybrać najlepszy model?

 • Sposoby na upał w domu - wentylatory i klimatyzacja

  Sposoby na upał w domu - wentylatory i klimatyzacja

  Wiatrak, wentylator, klimatyzacja... Niezależnie od tego, czy lato jest upalne, czy nie, warto mieć w domu urządzenie, które w odpowiednim momencie zapewni we wnętrzu przyjemną, chłodną atmosferę.

Więcej o:

upał