Galeria mieszkań

 • Mieszkanie o wielu stylach

  Mieszkanie o wielu stylach

  Chłodna nowoczesność, ale oswojona kolorem i kilkoma starymi sprzętami. Szczypta starego, tradycyjnego Krakowa we współczesnej Warszawie.

 • Wnętrza funkcjonalne i z charakterem

  Wnętrza funkcjonalne i z charakterem

  Kiedy Zuza i Maciek mieszkali jeszcze osobno, lubili pomarzyć o przyszłym wspólnym domu. Parę rzeczy na jego temat wiedzieli na pewno. Na przykład to, że ich gniazdko będzie bardzo przestronne i jasne.

 • Mieszkanie z nutą designu

  Mieszkanie z nutą designu

  Paulina i Tomek lubią się otaczać designerskimi sprzętami. Snobizm? Niekoniecznie. Dobra marka znaczy dla nich - dobra jakość.

 • Sztuka mieszkania ze sztuką

  Sztuka mieszkania ze sztuką

  Wyrafinowana sztuka awangardowa i meble światowych projektantów. A tuż za ścianą ludowe rzeźby z drewna i malarstwo naiwne.

 • Ekonomiczny wystrój mieszkania

  Ekonomiczny wystrój mieszkania

  Niełatwo urządzić małe mieszkanie w bloku. Często jest za ciasno, za nisko, niewygodnie. Ale są na to sposoby.

 • Mieszkanie w starej kamienicy

  Mieszkanie w starej kamienicy

  Stara, stuletnia kamienica, a w niej jednoosobowy apartament. Zaprojektowany i urządzony z wszelkimi współczesnymi wygodami, ale też z pełnym szacunkiem dla przeszłości.

 • Kremowe mieszkanie

  Kremowe mieszkanie

  W całym mieszkaniu jasne barwy konsekwentnie przeplata się z ciemnymi. Wnętrze jest jak kawa z dodatkiem wanilii czy też - wziąwszy pod uwagę proporcje - wanilia z domieszką kawy.

 • Pierwsze własne mieszkanie

  Pierwsze własne mieszkanie

  Pięćdziesięciometrowe mieszkanie okazało się w sam raz dla trzyosobowej rodziny. Żyje się w nim spokojnie i komfortowo.

 • Aranżacja sentymentalna

  Aranżacja sentymentalna

  W tym mieszkaniu czas jakby cofnął się o ponad sto lat. Chociaż zostało urządzone współcześnie, stylem przypomina mieszczański krakowski salon z XIX wieku.

 • Przepis na mieszkanie

  Przepis na mieszkanie

  Proste formy mebli, jasne kolory z ciemnymi akcentami i precyzyjnie zaprojektowane oświetlenie. A do tego szkło, stal i drewno. Oto najkrótszy przepis na nowoczesne wnętrze.

 • Mieszkanie nowoczesne, a jednak przytulne

  Mieszkanie nowoczesne, a jednak przytulne

  Krakowska atmosfera - na tym właścicielce zależało najbardziej. A przy tym żadnych staroci, same nowoczesne rozwiązania.

 • Wnętrza stylowe i w kolorze

  Wnętrza stylowe i w kolorze

  Styl - nowoczesny, kolory - żywe i intensywne. Po przekroczeniu progu tego domu robi się cieplej na duszy bez względu na porę roku.

 • Aranżacje z krainy iluzji

  Aranżacje z krainy iluzji

  Wraz ze zmieniającymi się porami roku i stanami ducha malarek - Grażyny Piórko oraz jej córki Marty - odmienia się też charakter ich mieszkania.

 • Po skosie

  Po skosie

  Mieszkanie niesymetryczne

W galerii mieszkań znajdziecie piękne zdjęcia przedstawiające niepowtarzalne aranżacje wnętrz. W galerii mieszkań zamieszczamy zdjęcia mieszkań urządzonych w wyjątkowo estetyczny i funkcjonalny sposób. Jeśli jesteście zainteresowani tematyką związaną z wystrojem wnętrz, koniecznie zaglądajcie do galerii mieszkań. Być może z treści pojawiających się w galerii mieszkań wyciągniecie garść inspiracji.

Galeria mieszkań: mieszkania w stylu retro

Galeria mieszkań pełna jest fotografii przedstawiających mieszkania utrzymane w stylistyce retro i vintage. W galerii mieszkań znajdziecie przykładowe mieszkania z całej Polski. Jeśli macie w planach aranżację swojego mieszkania, sprawdźcie gotowe aranżacje w galerii mieszkań na naszej stronie. W galerii mieszkań zobaczycie, między innymi, mieszkania urządzone w stylu kolonialnym. Jednak w galerii mieszkań zamieszczamy o wiele więcej inspiracji na oryginalne retro aranżacje.

Galeria mieszkań: mieszkania minimalistyczne

W galerii mieszkań znajdziecie wiele przykładowych projektów mieszkań minimalistycznych. Ponadto, w galerii mieszkań pojawiają się także porady dotyczące aranżacji takiego mieszkania. W galerii mieszkań zobaczycie gotowe aranżacje minimalistycznych mieszkań, które mogą zainspirować was do wprowadzenia zmian we własnych mieszkaniach. W dziale Galeria mieszkań zobaczycie realizacje projektów stworzonych przez profesjonalnych projektantów i architektów wnętrz. Poza tym, w galerii mieszkań zamieszczamy również ciekawe porady dotyczące urządzania mieszkań minimalistycznych.

Galeria mieszkań: pomysły na aranżację wnętrz

W dziale Galeria mieszkań można zobaczyć różne przykładowe aranżacje wnętrz, reprezentujących różne style. Bez problemu pomysły przedstawiane w galerii mieszkań można dostosować względem własnych potrzeb i wprowadzić je do mieszkania. Galeria mieszkań to takie miejsce, które ma inspirować i pomagać osobom urządzającym swoje wnętrza. W galerii wnętrz znajdziecie pomysły na urządzenie wszystkich rodzajów wnętrz. Wśród przykładowych aranżacji, w galerii wnętrz zamieszczamy propozycje aranżacji sypialni, łazienki, salonu czy kuchni.

Galeria mieszkań: akcesoria

W galerii mieszkań, poza propozycjami aranżacji mieszkań, pojawiają się także przykładowe gadżety, dodatki i akcesoria, które warto wprowadzić do swoich wnętrz. Ponadto, galeria mieszkań jest miejscem, w którym znaleźć można porady dotyczące dobierania kolorystyki do stylu wnętrz. Jeśli lubicie tematykę związaną z szeroko pojętą aranżacją wnętrz, koniecznie odwiedzajcie dział Galeria mieszkań.