Wnętrza w stylu pop-art. Najpiękniejsze kolorowe dodatki do mieszkania

MT
31.01.2019 16:00
Już od ponad 60 lat we wnętrzach króluje styl zwany pop-art, czyli sztuka popularna. Mocno nasycone kolory, odważne połączenia i różnorodność barw sprawiają, że wnętrza w stylu pop-art nigdy nie wyjdą z mody.

Styl pop-art we wnętrzach

Wnętrza urządzone w stylu pop-art są ponadczasowe. Mimo że od kilku sezonów motywem przewodnim we wnętrzach jest prostota i funkcjonalność to wyraziste, kolorowe dodatki nigdy nie wyjdą z mody. Wręcz przeciwnie, sztuka popularna coraz częściej gości w naszych domach i ozdabia salony, kuchnie i sypialnie. Dodatki w stylu pop-art nie muszą być stosowane jedynie w bardzo nowoczesnych wnętrzach. Równie dobrze sprawdzą się w bardziej stonowanych aranżacjach, którym brakuje wyrazistego akcentu. Dodatki w stylu pop-art to najlepszy sposób na ożywienie wnętrz i dodatnie im charakteru. Dzięki intensywnym kolorom i nietuzinkowym połączeniom wnętrza z pewnością nie będą powiewały nudą, a aranżacja nabierze nowego blasku.

Wnętrza w stylu pop-art - propozycje.Wnętrza w stylu pop-art - propozycje. Kolorowe dodatki do mieszkania, inspirowane stylem pop-art, fot. Homebook

Dodatki do mieszkania w stylu pop-art

Na rynku nie brakuje dodatków świetnie wpasowujących się w styl pop-art. Ważne jest jednak, aby pamiętać o zachowaniu proporcji i umiaru. Zbyt wiele kolorowych dodatków i intensywnych barw może sprawić, że będziemy czuli się przytłoczeni i zmęczeni. Jeśli jednak lubimy mocne kolory i podoba nam się sztuka popularna, warto skorzystać z naszych propozycji.

Więcej o: