Małe kuchenne AGD do 200 zł - zobacz, jakie wybrać. Przegląd modeli

MT
01.02.2019 12:30
Wybór małego AGD do kuchni jest na tyle duży, że podjęcie ostatecznej decyzji może sprawić problem. Gofrownica, toster, blender - co wybrać? Wyjaśniamy, jakie małe AGD powinno znaleźć się w każdej kuchni i podpowiadamy, które modele do 200 zł sprawdzą się najlepiej.

Najlepsze kuchenne AGD do 200 zł - przegląd modeli

Małe AGD z pewnością przyda się w każdej kuchni. Ostateczna decyzja o zakupie powinna zależeć od tego, jak często korzystamy ze sprzętów kuchennych i jak się odżywiamy. O ile nie jesteśmy zapalonymi kucharzami, wystarczą nam podstawowe sprzęty AGD, które pozwolą nam przygotować gofry, tosty czy koktajl. 

Do podstawowych sprzętów AGD do kuchni można zaliczyć mikser ręczny, blender, toster, opiekacz, czajnik, robot kuchenny czy ekspres do kawy. Niezależnie, jak często gotujemy, te sprzęty z pewnością będą bardzo przydatne. Przy wyborze AGD do kuchni ważną kwestią jest cena. Małe AGD można kupić już od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, w zależności od modelu, marki i dostępnych funkcji. Jeśli jednak nie jesteśmy częstym gościem w kuchni i korzystamy z AGD od czasu do czasu, nie warto wydawać pieniędzy na drogie sprzęty. Tańszy model może sprawdzić się równie dobrze, o ile nie potrzebujemy dodatkowych funkcji czy nowocześniejszego sprzętu.

Poniżej prezentujemy wybrane małe AGD do kuchni do 200 zł:

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • adusia784

    0

    Fajny poradnik :) Ja zawsze staram się robić przemyślane zakupy i przed zakupem chociażby najdrobniejszego i najtańszego sprzętu AGD czytam opinie. Lubię mieć sprzęty dobrej jakości, które najlepiej działają w swojej cenie. Ostatnio stałam przed wyborem blendera i ekspresu do kawy. W wyborze bardzo mi pomógł ten poradnik: (weranda.pI/urzadzamy/kuchnia/dodatki-i-akcesoria-kuchenne-jak-dopasowac-male-agd-do-stylu-kuchni). Dowiedziałam się z niego jak wybierać sprzęty do nowoczesnych aranżacji.

  • kiteczka_78

    0

    Jako studentka miałam masę sprzętów Adlera, teraz postawiłam na małe AGD od Kernau, to trochę droższa firma, ale zdecydowanie warta pieniędzy. Sprzęt jest piękny, funkcjonalny i energooszczędny. Bomba jak dla mnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX