Stylowe meble Black Red White z kolekcji Anticca są teraz tańsze nawet o 30 %

Jesienna promocja w Black Red White to świetna okazja do tego, by odświeżyć wygląd naszego domowego wnętrza i zadbać o dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy. Wśród przecenionych produktów Black Red White znajdziemy m.in. pojemne szafy, komody, witryny i wygodne łóżka pochodzące z niezwykle eleganckiej i stylowej serii Anticca. Sprawdź, co warto kupić w trwającej do końca września promocji.

Kolekcja Anticca - dębowy kolor natury

Projektując wystrój naszej domowej przestrzeni, coraz częściej decydujemy się na kolory i wzory, które nawiązują do natury. Tęsknimy za elementami kojarzącymi się z lasem, miejscami zacisznymi z dala od miejskiego zgiełku. Kolekcja Anticca wydaje się być trafioną odpowiedzią na tę potrzebę. Niezwykły odcień mebli - dąb monument zachwyca swoją naturalnością, a widoczny rysunek słoi przykuwa uwagę od pierwszego spojrzenia. Seria Anticca to pojemne szafy do garderoby, komody i witryny do salonu oraz wygodne łóżko do sypialni. Przypadną do gustu fanom stylu skandynawskiego, sprawdzą się także w nowocześnie zaaranżowanych mieszkaniach. Bezuchwytowe fronty szaf nadają im minimalistyczny urok.

Kolekcja AnticcaKolekcja Anticca Fot. Black Red White

Salonowy mebel: witryna

Meble, które wybieramy do salonu powinny przede wszystkim godnie reprezentować nasz dom. To na na nich bowiem będą skupiać uwagę nasi goście po przekroczeniu progu. Warto wybrać takie, które pozwolą nam wyeksponować ciekawe przedmioty - pamiątki z dalekich podróży, zbiory książek, zdjęcia oraz wszystko to, co dla nas najcenniejsze. Idealnym rozwiązaniem jest wybór witryny. W kolekcji Anticca znajdziemy mebel z przeszkleniem, który pozwoli starannie wyselekcjonować przedmioty godne uwagi. Dla innych bibelotów znajdzie się natomiast miejsce w zamkniętej szafce, która pomieści wszystko, co potrzebne.

Zestaw mebli Anticca z Black Red WhiteZestaw mebli Anticca z Black Red White mat. partnera

Szafy i komody Anticca - praktyczne przechowywanie

Meble, które mają pomieścić wszystkie nasze ubrania czy inne bibeloty muszą być przede wszystkim stabilne i bardzo pojemne. To co wyróżnia serię Anticca spośród innych kolekcji oprócz pięknego dębowego koloru, to grubość frontów, które mają aż 5 cm i tworzą wraz z innymi elementami mebla monumentalną, szlachetną bryłę. Szafy wyposażone są w system cichego domykania, który nie pozwoli nam usłyszeć odgłosów zamykających się elementów. Uniwersalne i pojemne komody sprawdzą się w każdym pomieszczeniu - możemy przechowywać w nich pościel albo schować w nich kolekcje pamiątkowych albumów ze zdjęciami.

Kolekcja AnticcaKolekcja Anticca Fot. Black Red White

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.