Ten produkt rozświetli twój taras lub balkon. Jest dostępny w Action za 30 zł!

Sezon na spędzanie relaksujących chwil na tarasie możemy uznać za oficjalnie otwarty. Jeśli twój balkon nie nadaje się jeszcze do letniego relaksu, czas zafundować mu choćby niewielką metamorfozę. Kluczem do uzyskania wyjątkowego klimatu na zewnątrz jest odpowiednie wieczorne oświetlenie...

Tarasy i balkony to miejsca w głównej mierze przeznaczone do relaksu oraz miłego spędzania czasu w gronie znajomych lub rodziny. Atmosferze wypoczynku zdecydowanie nie sprzyjają zapalane późnym wieczorem mocne, rażące światła. W takich przestrzeniach zdecydowanie lepiej sprawdzi się ciepłe i delikatne oświetlenie, które sprzyja klimatycznemu charakterowi balkonu.

Łańcuch solarny LED to idealne oświetlenie na twój balkon lub taras! Dostępny w Action za 30 zł

Łańcuchy świetlne to jedne z najchętniej wybieranych form oświetlenia na balkon lub taras. Dają one bowiem delikatne, najczęściej ciepłe światło, które doskonale rozjaśnia przestrzeń nie psując atmosfery oraz nie rażąc przy tym bardzo mocnym blaskiem.

Łańcuchy led znajdują się aktualnie w asortymencie wielu sklepów wnętrzarskich czy budowlanych. Action oferuje ciekawą wersję łańcucha o długości 2 metrów za niecałe 30 zł! Łańcuch ten posiada zasilanie za pomocą energii słonecznej, dzięki czemu nie potrzebuje on baterii ani podłączenia do prądu. 

Łańcuch świetlny ledŁańcuch świetlny led fot. Action

Jak zaaranżować łańcuch świetlny w swojej zewnętrznej przestrzeni?

Łańcuchy świetlne led to nie tylko doskonałe oświetlenie na taras lub balkon ale także ciekawa ozdoba dla całej przestrzeni. Takie łańcuchy mogą zostać zawieszone pod dachem, przybierając formę zwisających girland, na ścianie lub na drewnianych osłonkach tarasu. Taka ozdoba doskonale sprawdzi się w balkonach urządzonych w stylu boho, hawajskim czy skandynawskim, tworząc niepowtarzalną, ciepłą i domową atmosferę. 

Przeczytaj także: Nikt już nie pamięta o matowym makijażu. "Glow make-up" całkowicie zdominował trendy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.