Te dodatki IKEA ułatwią ci codzienne życie, a w domu zapanuje porządek. Hity za mniej niż 20 zł

W domu potrzebujemy na co dzień wielu różnych akcesoriów, które są potrzebne do funkcjonowania lub ułatwiają zachowanie porządku. W IKEI można znaleźć dużo drobnych przedmiotów za mniej niż 20 zł.

Niezbędniki do domu za mniej niż 20 zł: przechowywanie

Zachowanie porządku w domu nie jest prostą sprawą, ale pomocne są akcesoria do przechowywania. To wszelkiego rodzaju pudełka, torebki i pojemniki, które sprawiają, ze nasze rzeczy mają swoje stałe miejsce, a w domu nie panuje chaos. Jednymi z ciekawych produktów, które można znaleźć w IKEA, są materiałowe pojemniki na pościel i ubrania, zamykane na suwak. Można je włożyć do szuflady albo trzymać np. pod łóżkiem. Nadają się do przechowywania odzieży i pościeli sezonowych, ale mogą być też przydatne dla wielu osób na co dzień.

Za mniej niż 20 zł można w IKEI kupić przydatne torebki strunowe, nadające się do przechowywania drobiazgów wszelkiego rodzaju. W szwedzkim sklepie nie mogło zabraknąć też pojemników na żywność w dobrych cenach oraz segregatorów na dokumenty.

Czytaj też: Mało kto wie, że może służyć jako cenny nawóz. Wystarczy wymieszać go z ziemią pod roślinami

akcesoria do przechowywaniaakcesoria do przechowywania fot. ikea.com

Akcesoria do łazienki za mniej niż 20 zł

Nawet jeśli w naszej łazience panuje styl minimalistyczny, to jednak na co dzień potrzebujemy dość sporo drobiazgów. Większość takich niezbędnych akcesoriów można znaleźć w IKEI za mniej niż 20 zł. Atrakcyjną ofertą jest np. 3-częściowy zestaw łazienkowy składający się z małej tacki, kubeczka np. na szczoteczki i dozownika na mydło w płynie. To praktycznie wszystko, czego potrzebujesz na umywalce!

akcesoria do łazienkiakcesoria do łazienki fot. ikea.com

Wśród akcesoriów łazienkowych do 20 zł znajdziesz też m.in. rzeczy, które pomagają uporządkować przestrzeń, np. tacki, organizery, wkłady do szuflady, ale także haki i półki narożne. Oferta może zainteresować również rodziców małych dzieci. W IKEI za mniej niż 20 zł można kupić antypoślizgową matę do wanny w kształcie krokodyla, nakładkę na sedes dla dziecka, a także podium dziecięce. 

Czytaj też: Chcesz urządzić swój domek letniskowy, ale nie masz pomysłu? Niebanalne pomysły, które zachwycają

Przydatne akcesoria dla miłośników roślin domowych

W IKEI nie zabrakło także niezbędnych przedmiotów dla posiadaczy domowych kwiatów. Za mniej niż 20 zł można zaopatrzyć się w szklany, stylowy spryskiwacz do roślin w niewielkim rozmiarze i z praktyczną oraz wygodną w użyciu pompką.

akcesoria ikea do roślinakcesoria ikea do roślin fot. ikea.com

W ofercie sklepu znajdziesz także prostą konewkę z plastiku. Miłośnik roślin nie może obejść się bez małych narzędzi ogrodniczych, które także można znaleźć w IKEI. To 3-częściowy zestaw złożony z dwóch małych łopatek i grabek. Za mniej niż 20 zł dostępne są również osłonki doniczek oraz sztuczne, dekoracyjne kwiaty. 

Sprawdź też: TOP 5 kosmetyki pielęgnacyjne na lato. Bez nich twoja kosmetyczka się nie obejdzie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.