Ta doniczka z Action to HIT do wnętrz i ogrodu. Jej zdobienie robi prawdzwą furorę!

Oryginalne doniczki są bardzo modne i chętnie wybieramy je jako ozdobę naszych domów lub tarasów. W Action pojawiły się doniczki w stylu orientalnym. Na pewno wprowadzą ciekawy klimat!

Doniczka w orientalnym stylu z Action: głowa buddy

Rośliny doniczkowe w domu, na balkonie lub w ogrodzie są piękną ozdobą i warto je mieć. Mogą wyglądać jeszcze ciekawiej i efektowniej dzięki niebanalnej donicy. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się doniczki w kształcie głowy. Często przypominają posągi starożytnych Bogów, a niektóre nawiązują do stylu orientalnego. 

Ciekawą doniczkę tego typu można znaleźć w Action. Jest w kształcie głowy Buddy. Została wykonana z kamienia i jest dostępna w trzech kolorach: brązowym, szarym i białym. Ma wysokość 35 cm, a szerokość i długość 26 cm. Ta doniczka w orientalnym stylu wprowadzi niezwykły klimat  w miejscu, w którym będzie umieszczona. Można ją postawić zarówno w domu, jak i na balkonie, tarasie lub w ogrodzie. 

Czytaj też: Tej aranżacji pozazdroszczą ci sąsiedzi! Hit wśród dekoracji roślin na balkon i do ogrodu

doniczka z Actiondoniczka z Action fot. action.com

Jakie rośliny posadzić w takiej donicy? Dobrze sprawdzą się paprocie i różnorodne sukulenty, w tym kaktusy. W doniczkach w kształcie głowy często sadzi się też roślinę o nazwie Starzec Rawleya z charakterystycznymi, zwisającymi pędami z listkami w kształcie kuleczek.

Orientalna doniczka z Action

W Action można też znaleźć ceramiczną doniczkę w orientalny wzór mozaiki. Przywodzi na myśl styl turecki, ale może kojarzyć się również ze stylistyką innych krajów śródziemnomorskich: Włoch, Hiszpanii lub Grecji.

doniczka Actiondoniczka Action fot. action.com

Wyróżnia się nie tylko pięknym wzorem, ale także modnymi kolorami: niebieskim oraz żółtym. Ceramiczna doniczka świetnie sprawdzi się do wnętrz domów oraz na balkon. Jej wymiar to 14 × 12 cm. Wspaniale będą się w niej prezentować szczególnie rośliny kwitnące, z dużymi kolorowymi kwiatami. 

Czytaj też: Mączlik w domu? Ten niepozorny owad może narobić dużych szkód. Tak pozbędziesz się go bez chemikaliów

Dekoracje orientalne do domu i ogrodu z Action

Oprócz doniczek, w Action dostępne są także inne dekoracje w orientalnym stylu. Jeśli donica w kształcie głowy Buddy przypadła ci do gustu, to może spodobać ci się także tego typu figurka do postawienia. Dekoracja głowa Buddy, ma wymiary 27 × 45,7 cm i jest dostępna w trzech kolorach: żółtym, szarym i białym.

dekoracja Buddadekoracja Budda fot. action.com

Można ją postawić w pokoju, np. w salonie, na balkonie, ale także w ogrodzie. Niektórzy wierzą, że przynosi szczęście! W ofercie Action znajdziesz też figurkę małego Buddy w pozycji siedzącej. 

Sprawdź też: Teraz to ona wyznacza trendy. Błyskawicznie podbiła Instagrama. Na czym polega fenomen Sofii Richie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.