Przyroda w wersji glamour z Pepco. Te dekoracje rodem z ogrodu odmienią salon

Diabeł tkwi w szczegółach. Detale potrafią nadać wyrazu nawet najbardziej skromnej aranżacji. I nie chodzi tu tylko o wazony czy zasłony. Warto pozwolić sobie na więcej i zainspirować się mocnym trendem tego sezonu - botaniką.

Zazwyczaj myśląc o dekoracjach, poszukujemy rzeczy takich jak lampki, wazony, poduszki i tym podobne. Jednak dekoracje mogą mieć dużo bardziej artystyczny charakter i nie chodzi obrazy. Dekoracje czasami stają się obiektami wręcz abstrakcyjnymi, ale cieszącymi oko. Jeśli zależy nam na takim efekcie, to nie trzeba daleko szukać. W PEPCO znajdziemy interesujące propozycje nietypowych dekoracji.

Zobacz też: Kiedyś kontrowersja, dzisiaj szyk i klasa. Ten kolor będzie królował w trendach 2023/24

Trend na botanikę. Wyjątkowe akcenty prosto z natury

W Pepco od niedawna dostępna jest kolekcja, którą nazwano New Seccesion. Łączy w sobie elegancję i wyrazistość, z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom mocnych kolorów i stylu glamour, z nutką retro. Ciekawą częścią tej kolekcji są złote dekoracje. Te z kolei wpisują się modny botaniczny trend, ktory wykracza daleko poza wzory w kwiaty. Ten trend sięga w naturę jeszcze głębiej, inspiruje się owadami, które jako dekoracje naprawdę zdają egzamin. 

Złote owady jako rzeźby. Zdecydowanie modne detale

Dekoracje z Pepco to różnego rodzaju figurki i ozdoby naścienne, naśladujące kształt żuków, motyli i ważek. Są pozłacane, dlatego też mają wyjątkowy charakter. Zdecydowanie dodają wnętrzu charakteru. Ceny oscylują od 10 do 15 zł. W Pepco możemy ponadto znaleźć imponujących rozmiarów złoty kwiat na ścianę, a także lampki ledowe w kształcie liści miłorzębu. 

DekoracjeDekoracje fot. pepco

Podobne dekoracje w kształcie owadów można znaleźć między innymi w ofercie sfmeble.

Zobacz też: Te elementy męskiej garderoby na dobre zagościły w szafach kobiet. Noszą je wszystkie it-girls

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.