Sprzątnie nie musi być już tak męczące! Oto sprzęty, które ułatwią domowe porządki

Każdy to zna - chcemy dbać o porządek w domu, a zarazem sprzątanie zajmuje nam mnóstwo czasu i często wiąże się ze sporym wysiłkiem. Przychodzimy z idealnym rozwiązaniem! Czas zaopatrzyć się w sprzęty, które ułatwią nam lub wykonają za nas domowe obowiązki!

Sprzęty, które ułatwią domowe porządki: roboty sprzątające

Dobry odkurzacz to sprzęt, który musi być w każdym domu. W obecnych czasach, kiedy nowości technologiczne nieustannie nas zaskakują, przy zakupie nowego sprzętu, mamy niezwykle duży wybór. Ważne jest, aby model spełniał nasze potrzeby, gwarantował dobrze wykonane sprzątanie, był łatwy w obsłudze, a zarazem w korzystnej cenie. Nasz przegląd rynkowych nowości pomoże ci wybrać ten idealny model do twojego domu. Od czego zacząć? My od razu zwróciliśmy uwagę na odkurzająco-mopujący iRobot Roomba Combo j7+ - zrewolucjonizuje on sposób, w jaki sprzątasz! Jest wyposażony w wyjątkową, inteligentną technologię, która pozwala mu omijać przeszkody. W przeciwieństwie do innych robotów 2 w 1 ten model po wykryciu dywanu unosi nakładkę mopującą na samą górę, nie pozostawiając mokrych śladów na dywanie. Dodatkowo samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud do stacji ładująco-czyszczącej. Sprzęt ideał!

.. fot. media expert

Sprzęty, które ułatwią domowe porządki: mycie okien

Mycie okien to zadanie, które wielu z nas spędza sen z powiek. Jednak nie ma jak od niego uciec, szczególnie w miastach, gdzie okna brudzą się zdecydowanie szybciej. Na szczęście na rynku dostępne są bardzo pomocne sprzęty. Robot czyszczący szyby Hobot 2S całkowicie wyręczy Cię z tego obowiązku!  Podczas sprzątania nie pozostawi smug na szybach Twojego wnętrza. Jest zaprojektowany w tak doskonały sposób, że świetnie poradzi sobie na szybach o wszelkiego rodzaju konstrukcji czy grubości. Zarówno na szkle cienkim, warstwowym czy laminowanym pracuje równie efektywnie.

.. fot. media expert

Sprzęty, które ułatwią domowe porządki: nowoczesne odkurzacze

Jeśli nie przepadasz za automatycznymi robotami, mamy dla ciebie coś z klasycznych odkurzaczy. Bezprzewodowy Karcher VC 6 Premium to będzie strzał w dziesiątkę! Urządzenie posiada wiele inteligentnych rozwiązań takich jak: opróżnianie zbiornika zanieczyszczeń za pomocą 1 kliknięcia, tryb Boost, ergonomiczny design do czyszczenia trudno dostępnych obszarów, oświetlenie LED aktywnej ssawki podłogowej, które sprawia że kurz jest dobrze widoczny, jak również gwarantuje skuteczne usuwanie zanieczyszczeń. Pozostałe zalety to cicha praca urządzenia, oddzielne narzędzie do czyszczenia filtra i czytelny wyświetlacz umożliwiający sprawdzenie stanu naładowania akumulatora oraz pokazujący powiadomienia o błędach. Dzięki niemu odkurzanie, z przykrego obowiązku, stanie się prawdziwą przyjemnością!

.. fot. media expert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.