Stwórz domową siłownię! Teraz profesjonalny trening możesz zrobić bez wychodzenia z domu!

Każdy, kto uczęszczał kiedykolwiek na siłownię, nie raz doświadczył ścisku w szatni, kolejki do ulubionej maszyny, czy długiego oczekiwania na wolny prysznic. A może pierwsza wizyta na siłowni dopiero przed tobą, ale nie lubisz ćwiczyć w tłumie? Przychodzimy dzisiaj z rozwiązaniem - stwórz siłownię we własnym domu!

Stwórz domową siłownie: rowery magnetyczne

Ruch jest niezwykle ważny dla naszego codziennego funkcjonowania. Dzięki niemu dbamy nie tylko o nasze ciało, ale przede wszystkim o zdrowie całego organizmu - zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Teraz możesz wykonać swój ulubiony trening bez wychodzenia z domu! Przedstawiamy sprzęty i akcesoria, dzięki którym stworzysz profesjonalną siłownię we własnym domu. Jeśli lubisz trenować na rowerze, ale często zniechęcają cię warunki pogodowe to rower magnetyczny będzie świetnym rozwiązaniem! Dzięki niemu możesz rozpocząć trening w dowolnym momencie w swoim salonie. Od teraz nie ma już żadnych wymówek! Porządny sprzęt pozwoli na wykonywanie intensywnych jednostek treningowych tak jak na rowerze szosowym i to całkowicie niezależnie od pogody i pory roku.

Stwórz domową siłownie: akcesoria

W zależności od tego jaki trening preferujesz, na pewno przydadzą ci się akcesoria, które cię wspomogą. Do wielu ćwiczeń tj. pilates, joga, stretching niezbędna będzie mata. Profesjonalna mata pozwala na komfortowe, bezpieczne i stabilne wykonywanie wszystkich ćwiczeń, a wysokiej jakości mieszanka gumy i PVC gwarantuje trwałość produktu, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wiele takich modeli znajdziesz w ofercie sklepu Media Expert.

.. fot. media expert

Stwórz domową siłownie: bieżnie

Mamy też oczywiście coś dla fanów biegania. Co powiesz na wytrzymałą i solidną bieżnię, która zaoferuje trening idealnie dopasowany do twoich potrzeb? Co więcej, na ekranie wyświetli najważniejsze informacje, takie jak czas treningu, prędkość, dystans, spalone kalorie, tętno czy kąt nachylenia. HORIZON FITNESS T202 to również świetny wybór dla osób, które nie mają zbyt wiele wolnego miejsca. Bieżnia ma nieduże wymiary, a dodatkowo została wyposażona w system FEATHER LIGHT FOLDING. Oznacza to, że rama powierzchni biegowej jest składana, dzięki czemu oszczędzasz mnóstwo miejsca!

.. fot. media expert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.