Odmień atmosferę w swojej sypialni i stwórz wymarzoną przestrzeń z nowymi meblami. Urocze toaletki, wygodne ławki i praktyczne komody

Urocze toaletki, wygodne ławki i przestrzenne komody sprawdzą się w każdej sypialni! Nie dość, że są bardzo praktyczne, to również niezwykle ważny element dekoracyjny. Zobacz nasz przegląd i odkryj, jak tanio i szybko można odmienić atmosferę twojego pomieszczenia.

Odmień atmosferę w swojej sypialni: urocze toaletki

Toaletka nie jest już tak popularnym meblem jak była za czasów naszych babć. To jednak nie oznacza, że mamy z niej rezygnować! Dzięki niej możesz stworzyć wyjątkową przestrzeń tylko dla siebie. Niech będzie to miejsce dla twojego relaksu, gdzie możesz spokojnie wykonać makijaż czy zadbać o swoją cerę. Polecamy wybrać model wyposażony w oryginalne, okrągłe, ruchome lustro. Od razu zwróciliśmy uwagę na model z zestawu Loft Color. Powstał on z połączenie płyty meblowej, imitującej drewno dębowe Lancelot z czarnym metalem. Metalowe elementy pięknie komponują się tutaj z płytą przypominającą dąb. 

.. fot. strefasypialni

Odmień atmosferę w swojej sypialni: wygodne ławki

Ławka świetnie sprawdzi się w nie tylko w sypialni, ale również w salonie, przedpokoju i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest miejsce do siedzenia, które dodatkowo wniesie piękny akcent do pomieszczenia. Modele, które znaleźliśmy na stronie StrefaSypialni.pl zapewniają ponadczasowy, elegancki i oryginalny charakter. Wyróżniają się miękkością, komfortem siedzenia i delikatnymi detalami – można je również dopasować do łóżka z tej samej serii. Naszą uwagę przyciągneła ławka Vertigo na wysokich czarnych nogach. Dostępna w obiciu z tkaniny odpornej na ścieranie z kolekcji Magic Home i Aqua Clean. Struktura tkaniny pozwala na łatwe usuwanie plam np. z herbaty i kawy, za pomocą samej wody. 

.. fot. strefasypialni

Odmień atmosferę w swojej sypialni: praktyczne komody

Komoda to must have - nie dość, że dopełni aranżacje, to jest jeszcze bardzo praktyczna! Może zdecydowanie podnieść komfort Twojego codziennego funkcjonowania. Poszukując najfajniejszego modelu, naszą uwagę od razu przyciągnęła komoda 4D z zestawu sypialnianego OVALO. Przepiękny mebel we włoskim stylu, powstał z połączenia eleganckiej, czarnej, matowej płyty meblowej oraz dużych ozdobnych elementów w owalnym kształcie z pięknym rysunkiem drewna. Na pewno urozmaici niejedną sypialnię!

.. fot. strefasypialni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.