Fotoobrazy, czyli twoje ulubione zdjęcia jako dzieła sztuki! Udekoruj dom najwspanialszymi wspomnieniami

Szukasz wyjątkowego i oryginalnego obrazu lub chcesz ozdobić swoje mieszkanie ulubionymi zdjęciami? Sprawdź fotoobrazy od Empik - z możliwością personalizacji wszystko jest możliwe!

Fotoobrazy, czyli twoje ulubione zdjęcia jako dzieła sztuki! 

Zawsze marzyłeś o własnym obrazie? Teraz to nic prostszego. Z Empik Foto stworzysz własne dzieło w kilka minut! Wystarczy, że wybierzesz swoje ulubione zdjęcia i przygotujesz coś, czego z pewnością nikt jeszcze nie posiada! Możesz użyć dowolnych elementów, by spersonalizować swój szablon. Puść wodze wyobraźni i stwórz projekt inny niż wszystkie! Umieść go w salonie nad sofą, lub w sypialni obok łóżka - niech przyciąga miłe wspomnienia. Obrazy od Empik oprawiane są na krośnie, czyli drewnianej ramie wewnętrznej. Dzięki temu zdjęcie zajmuje całą powierzchnię płótna, a Ty nie musisz martwić się o dodatkowe wykończenie lub montaż. 

fotoobrazfotoobraz fot. empikfoto

Fotoobrazy od Empik

Fotoobrazy od Empik Foto wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniają więc trwałość i estetyczny wygląd ze świetnym odwzorowaniem kolorów. Do projektu możesz dodać swoje ulubione zdjęcie, portret bliskiej osoby, pamiątkową fotografię z wyjazdu lub dowolny obrazek, który ma dla Ciebie szczególne znaczenie. Proces personalizacji jest bardzo prosty i intuicyjny. Wystarczy, że wybierzesz format, który Cię interesuje, a następnie przejdziesz do edytora i załączysz odpowiednią grafikę. Możesz dodać także teksty oraz kliparty, żeby urozmaicić dzieło.

fotoobrazfotoobraz fot. empikfoto

Fotoobrazy idealne na prezent!

Spersonalizowane obrazy to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Przygotuj dla swojego przyjaciela, rodziców czy rodzeństwa, własnoręcznie wykonany upominek. Możecie też wspólnie, ze swoją drugą połówką, stworzyć ozdobę, która wprowadzi jeszcze więcej miłości do Waszego mieszkania! Potrzebujecie tylko Wasze ulubione wspólne zdjęcia, a resztą zajmie się Empik! Razem z wybranymi fotografiami możecie wykorzystać również jedno z dostępnych teł lub bliski waszemu sercu napis.

fotoobrazfotoobraz fot. empikfoto

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.