Sprytne sprzęty kuchenne z Lidla. Pyszne i zdrowe potrawy przygotujesz w mgnieniu oka i sporo zaoszczędzisz!

Warto mieć w kuchni pomocników, którzy nie zajmują wiele miejsca, a pomogą przygotować pyszne i zdrowe potrawy w krótkim czasie. Te sprzęty AGD są świetne, nie kosztują dużo, a odmienią gotowanie.

Frytkownice beztłuszczowe, piece do pizzy i grille, z którymi przyrządzisz potrawy bez tłuszczu

Szukasz sprytnych sprzętów kuchennych? Znajdziesz je w sklepie internetowym Lidl! Polki je uwielbiają, służą latami, a są niedrogie. Warto zwrócić uwagę na frytkownicę. Wbrew pozorom nie służy ona tylko do przygotowywania frytek jak w restauracji. Poniżej znajdziesz sprzęty, z którymi beztłuszczowo przygotujesz wiele posiłków. Są intuicyjne w obsłudze, a dania wychodzą bezbłędne! W nowoczesnej kuchni powinien znaleźć się także grill, na którym podgrzejesz posiłki lub przygotujesz je od podstaw. Miłośnikom włoskiej kuchni z pewnością przypadnie do gustu piec do pizzy!

Frytkownice beztłuszczoweFrytkownice beztłuszczowe Fot. Lidl

Gotuj pysznie ze sprzętem z Lidla

Masz czasem ochotę coś przegryźć? Co powiesz na domowe lody, jogurt, watę cukrową lub gofry? Te sprzęty znajdziesz w poniższym zestawieniu, przydadzą się na domówkę! Zaskocz swoich gości naturalnymi lodami lub watą cukrową jak z festynu. Te sprzęty kupisz w niskich cenach!

-Sprzęty kuchenne-Sprzęty kuchenne Fot. Lidl

Te sprzęty ułatwią przygotowywanie potraw. Termorobot MC Smart z Wi-Fi to HIT

Szukasz pomocnika kuchennego, który wyręczy cię w gotowaniu, poda listę zakupów i przepis? Termorobot MC Smart z Wi-Fi to prawdziwy HIT! Ma atrakcyjną cenę i mnóstwo funkcji, które przeniosą gotowanie na wyższy level! Z nim poczujesz się jak prawdziwy szef kuchni. Oprócz tego w poniższym przeglądzie znajdziesz wyciskarki do soków oraz blendery, z którymi łatwo wprowadzisz owoce i warzywa do diety.

Termorobot MC SmartTermorobot MC Smart Fot. Lidl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.