Włoskie szklane wyroby do twojej kuchni. Ichendorf Milano to małe dzieła sztuki, teraz w bardzo okazyjnych cenach!

Odkryj piękno szklanych wyrobów marki Ichendorf Milano. Te włoskie produkty uważane są za małe dzieła sztuki - podziwiane i chętnie kupowane na całym świecie. Teraz możesz je kupić w okazyjnej cenie!

Ichendorf Milan: włoskie szklane wyroby do twojej kuchni

Historia Ichendorf Milano rozpoczęła się na początku XX wieku w małym niemieckim miasteczku niedaleko Kolonii. W 1990 roku firma przeniosła się do Mediolanu, gdzie powstało twórcze centrum dla artystów i projektantów. Wtedy zaczęła się nowa historia marki. Designerzy na co dzień pracują z materiałem, nieustannie poszukąc nowych rozwiązań, jednak zawsze z poszanowaniem historii i dziedzictwa mistrzów szklarskich. To bardzo długa, skrupulatna praca, która gwarantuje długowieczność produktów Ichendorfu. Wykorzystane materiały to m.in. kamionka, tradycyjne szkło, kryształ i borokrzem, a cały proces oparty jest na wiedzy przekazywanej przez pokolenia.

.. fot. zalando lounge

Ichendorf Milan: włoskie szklane wyroby do twojej kuchni

Designerskie szklanki i kieliszki Ichendorf stanowią niezwykłe połączenie funkcjonalności i estetyki. Zaprojektowane przez renomowanych designerów w mediolańskiej siedzibie marki, cechują się nie tylko doskonałym wykonaniem, ale także wyjątkowym stylem i unikalnym wzornictwem. Możemy ci zagwarantować, że wszyscy goście będą nimi zachwyceni! Takie wyroby będą niezwykle oryginalną ozdobą stołu - świetnie sprawdzą się na co dzień, jaki i na specjalne okazje. Naszą uwagę przyciągnęła kolekcja inspirowana kaktusami. Piękne barwy, nieoczywiste wzory i korzystne ceny - nie przegap takiej okazji!

.. fot. @ichendorfmilano

Ichendorf Milan: włoskie szklane wyroby do twojej kuchni

Porządny dzbanek powinien znaleźć się w każdej kuchni. Włoska marka tworzy przepiękne modele w rozmaitych rozmiarach, kształtach i wzorach, dzięki czemu każdy może dopasować je do swojego stylu i potrzeb. Od minimalistycznych po nowoczesne, fikuśne warianty, dzbanki te, będą idealne do urozmaicenia aranżacji stołu, przechowywania wody, soków czy lemoniady. Równie istotnym, a często pomijanym elementem wystroju wnętrz są kwiaty i wazony, w których je prezentujemy. Jeśli szukasz nowoczesnego modelu, to właśnie w Ichendorf Milano znajdziesz prawdziwe dzieła sztuki. Nas urzekło kolorowe szkło, które pięknie dopełni każdy kwiatowy bukiet.

.. fot. @ichendorfmilano

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.