Oświetlenie w centrum - nowoczesne lampy niczym dzieła sztuki

Jednym z najważniejszych elementów aranżacji wnętrz jest oświetlenie. Jeśli lubisz niecodziennie rozwiązania, postaw na oryginalne lampy, które zagrają w pomieszczeniu pierwsze skrzypce.

Nowoczesne lampy niczym dzieła sztuki:

O istocie prawidłowo dobranego oświetlenia do aranżacji mówi się wiele. To często ono nadaje klimat i charakter pomieszczeniu i jest niczym wisienka na torcie. A co jeśli tym razem miałoby zagrać pierwsze skrzypce? W tym przeglądzie przedstawiamy lampy, obok których nie da się przejść obojętnie. Te nowoczesne modele, dostępne w sklepie internetowym Luminadeco.pl, spełnią nie tylko swoją praktyczną funkcję, ale i będą jego główną ozdobą. Spośród żyrandoli, warto zwrócić uwagę na model ARCHETYPE. To połączeniem nowoczesnego stylu z klasycznym podejściem. Kryształowa dekoracja ramion lampy oraz zawrotna ilość dwunastu szklanych płomyków umieszczonych na lśniącej oprawie zdecydowanie robią wrażenie. Tak efektowny model doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, czy w holu.

oświetlenieoświetlenie fot. luminadeco

Nowoczesne lampy niczym dzieła sztuki: kule

Fani nowoczesnego minimalizmu na pewno zwrócą uwagę na model SIGNIA - wykonaną z mlecznego szkła kulę, otoczoną metalowymi, skrzyżowanymi ze sobą obręczami. To wyraziste oświetlenie ożywi przestrzeń i posłuży jako niebanalna dekoracja. Lampa oddaje przytłumione, delikatnie światło, tworząc klimatyczny nastrój. Dla osób poszukujących bardziej nietypowych rozwiązań, Lumina Deco proponuję model BOATEGGA. Ta intrygująca, wręcz, kosmiczna konstrukcja, to ciekawa interpretacja klasycznej lampy kuli, która od lat, jest tak popularna w wielu domach. Może skusisz się na ten niecodzienny model?

oświetlenieoświetlenie fot. luminadeco

Nowoczesne lampy niczym dzieła sztuki: nowości

Co się stanie, jeśli użyje się skupiska błyszczących kryształków, umieszczając je na różnych wysokościach i zamknie się je w przezroczystym kloszu? Wystarczy spojrzeć na lampę FABINA. Jej ekskluzywności nikomu nie trzeba udowadniać - urzeka minimalistyczną formą klosza, który skrywa w sobie migoczące elementy. Trudno nawet dostrzec, gdzie znajduje się źródło światła. Pasma świetlne wydostają się z sześciu punktów schowanych wśród owalnych kryształków, przenikają przez ich powierzchnie i rozpraszają się na wszystkie strony. Efekt zabawy światłem zdecydowanie zachwyca!

oświetlenieoświetlenie fot. luminadeco

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.