Stylowe dodatki do dziecięcego pokoju. Stwórz piękną i praktyczną przestrzeń

Jak udekorować pokój dziecka, aby był przytulny, piękny i funkcjonalny jednocześnie? Podpowiadamy, jakie dodatki wybrać!

Stylowe dodatki do dziecięcego pokoju: zegary ścienne

Pokój dziecięcy to wyjątkowe miejsce. Nie jest to tylko sypialnia, ale przestrzeń, w której dziecko się uczy, bawi i poznaje świat. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o jego wystrój i funkcjonalność. Pamiętajmy również o zaangażowaniu naszej pociechy w proces dekorowania jej własnego pokoju - dziecko często już we wczesnym wieku wie, co je ciekawi, interesuje. Właśnie takie produkty z myślą o rodzicach, ale też ich podopiecznych, tworzy marka Yellow Tipi. Czym się charakteryzują? Są estetyczne, minimalistyczne, porządnie wykonane, a jednocześnie pozwalają dziecku wyrazić swoje zainteresowania, upodobania, preferencje. Zobacz nasz przegląd i zainspiruj się produktami marki!

pokój dzieckapokój dziecka fot. yellowtipi

Stylowe dodatki do dziecięcego pokoju: praktyczne półki i miękkie dywany

Przy aranżacji dziecięcego pokoju, warto pamiętać, że funkcjonalność powinna iść w parze z estetyką odpowiednią dla naszej pociechy. Świetnym przykładem są półki stworzone przez markę Yellow Tipi. Ich kształty i wzory z pewnością wywołają uśmiech na niejednej dziecięcej buzi. Możesz wybierać spośród przeróżnych kształtów: księżyca, serca, samolotu czy misia. Taka oryginalna półka, będzie praktycznym dodatkiem na książeczki i zabawki. O czym jeszcze warto pamiętać? Na pewno świetnym rozwiązaniem będzie miękki dywan, który stworzy przyjemne i ciepłe miejsce do zabawy. Produkty Yellow Tipi mają certyfikat Oeko-tex, który potwierdza ich bezpieczeństwo dla dziecka oraz środowiska, a dzięki przędzy polipropylenowej mają właściwości antyalergiczne.

pokój dzieckapokój dziecka fot. yellowtipi

Stylowe dodatki do dziecięcego pokoju: klimatyczne oświetlenie

Prawidłowo dobrane oświetlenie jest kluczowe przy aranżacji wnętrz. Oprócz głównej lampy zadbaj o to, aby w dziecięcym pokoju znalazło się również mniejsze źródło światła, które wprowadzi bardziej przytulny klimat, np. tuż przed snem czy podczas wieczornej zabawy. Pomoże również spokojnie zasnąć maluchom bojącym się ciemności i dodatkowo ożywi pokój wybranym przez ciebie wzorem lub kolorem. Lampy od Yellow Tipi wyróżniają się oryginalnym kloszem oraz prostą, designerską podstawą wykonaną z naturalnego drewna bukowego. Od spodu zaś oklejone są filcem, który zapobiega porysowaniu się mebli.

pokój dzieckapokój dziecka fot. yellowtipi

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.