Skandynawskie akcesoria najwyższej jakości. Świetny design w okazyjnych cenach!

Zalando Lounge po raz kolejny zachywca nową kampanią. Porcelana i dodatki od Bloomingville kupisz teraz w świetnych cenach. Nie możesz tego przegapić!

Produkty Bloomingville w okazyjnych cenach!

Bloomingville to skandynawska marka z akcesoriami i dekoracjami do domu, znana z eleganckiego designu, wysokiej jakości materiałów i funkcjonalności. Założona w Danii w 2000 roku, szybko zyskała popularność na całym świecie, dzięki swojemu unikalnemu podejściu do wzornictwa. Produkty Bloomingville charakteryzują się prostotą i subtelnymi detalami. Projektanci i designerzy inspirują się naturą, skandynawskim stylem życia oraz najnowszymi trendami w designie, co sprawia, że ich projekty są zarówno ponadczasowe, jak i nowoczesne. Chociaż nie należą do najtańszych, dzięki Zalando Lounge możesz kupić je teraz w okazyjnych cenach - drugiej takiej okazji może nie być!

talerzetalerze fot. zalando lounge

Skandynawskie akcesoria najwyższej jakości

My zakochaliśmy się w wyrobach duńskiej marki! Talerze, filiżanki, miseczki itp. są dekoracją samą w sobie. Poranna kawa czy nasza ulubiona herbata przygotowana w kubku Bloomingville będzie niczym prawdziwy rytuał. Zwróć uwagę na duży kubek ozdobiono naturalnym, roślinnym motywem. Wykonano go ręcznie z glazurowanej kamionki. Dzięki niemu przywołasz na stole klimat rodem z pikniku na łące! Naczynia z tej kolekcji zostały utrzymane w spokojnej, beżowej kolorystyce. To idealny wybór dla miłośników rustykalnego designu w stylu retro. Na sam widok, przed oczami stają nam kamionkowe naczynia u babci!

kubkikubki fot. zalando lounge

Świetny design w genialnych cenach!

Marka poza skandynawskim klimatem oferowanych przez siebie dodatków, charakteryzuje się również niezwykłym poczuciem humoru, czy radosnymi pastelowymi barwami. Nowoczesne projekty nie tylko udekorują wnętrze, ale za sprawą dodatków z przesłaniem, sprawią również, że poczujemy się w nim 'jak w domu'. Zarówno założycielom, jak i projektantom marki, przyświeca idea domu, który cały czas się zmienia i żyje wraz ze swoimi użytkownikami.

dodatkidodatki fot. zalando lounge

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.