Ogród pełen atrakcji, czyli sposoby na świetną zabawę dla najmłodszych

Ogród, to miejsce w którym dzieci mogą spędzać beztroskie godziny na zabawie. Szczególnie wiosną i latem, kiedy pogoda najbardziej nam sprzyja. Zadbaj o tę przestrzeń i stwórz miejsce, które pokochają najmłodsi.

Ogród pełen atrakcji: huśtawki

Huśtawka to klasyk, który nigdy się nie nudzi! Dzieci w każdym wieku uwielbiają się na niej bawić. Aktualnie mamy w sklepach szeroki wybór przeróżnych modeli, dostosowanych do potrzeb i wieku dziecka. Wśród naszych faworytów znalazł się model NILS CAMP. Idealnie sprawdzi się do powieszenia w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. W przypadku złej pogody, może być także zawieszony w domu. Montaż jest bardzo prosty, a okrągłe siedzisko o średnicy 90 cm, pomieści więcej, niż jedną osobę. To niewątpliwy atut, ponieważ wszyscy wiemy, że w towarzystwie jest lepsza zabawa. Siedzisko zostało wykonane z materiałów najlepszej jakości, dlatego jest bezpieczne, a zarazem wygodne. Rama zabezpieczona jest specjalną pianką, a materiał lin to bardzo wytrzymały polietylen. Wszystko dla zmaksymalizowania bezpieczeństwa. 

huśtawkihuśtawki fot. media expert

Ogród pełen atrakcji, czyli sposoby na świetną zabawę dla najmłodszych

O takim prezencie marzy niejeden maluch - dmuchany zamek to zabawka, którą dzieci po prostu uwielbiają! Posiadanie jej w swoim własnym ogrodzie to zdecydowanie spełnienie marzeń! Wyjątkową opcją jest model HAPPY HOP z basenem na piłeczki i wieloma atrakcjami takimi jak zjeżdżalnia, miejsce do skakania czy kosz do koszykówki. W produkcie zastosowano mocną siatkę zabezpieczającą przed wypadnięciem, co jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa. Produkt zrobiony jest z solidnego materiału PVC, miejsca bardziej narażone na otarcia są obszywane podwójnymi laminowanymi nylonowymi nićmi. Będzie to idealne rozwiązanie na różnego rodzaju przyjęcia, takie jak urodziny czy imieniny.

zamekzamek fot. media expert

Ogród pełen atrakcji, czyli sposoby na świetną zabawę dla najmłodszych

Trampolina to must-have w ogrodzie. Zapewnieni wiele radości zarówno małym jak i dużym dzieciom oraz zagwarantuje sporą dawkę ruchu i to na świeżym powietrzu! Wystarczy godzina zabawy i wysiłku z użyciem trampoliny, a organizm otrzyma wystarczająco dużo endorfin na resztę dnia. Wśród naszych faworytów znalazł się m.in. model DUNLOP Premium. Trwałe sprężyny i wytrzymały batut pozwolą na długo zachować elastyczność i wysokie skoki. Ocynkowane rurki wykonane z dobrej jakości stali to pewność, że trampolina posłuży dłużej niż jeden sezon. Wewnętrzna siatka z małymi oczkami idealnie zabezpieczy użytkowników przed wypadnięciem z batuty oraz przed ewentualnym kontaktem ze sprężynami lub ze słupkami podczas skoków.

trampolinatrampolina fot. media expert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.