Drewniane stoły do wnętrz skandynawskich, loftowych i industrialnych

Drewniany stół to zakup na lata - szczególnie, jeśli będzie precyzyjnie i solidnie wykonany. Takie modele znajdziesz w naszym przeglądzie. Czas się zainspirować!

Nowoczesne stoły na wymiar

Często mówimy o tym, że serce domu to właśnie stół kuchenny czy jadalniany, miejsce gdzie zbieramy się, by wspólnie smakować życie oraz dzielić się opowieściami. Ten niepozorny mebel potrafi łączyć ludzi. Właśnie ta idea przyświecała producentom George Azzar przy tworzeniu nowoczesnych stołów, które zapraszają do wspólnego posiłku i długich, inspirujących rozmów. Marka połączyła minimalizm ze szczyptą sztuki, a całość doprawiła nutą średniowiecznej i nowoczesnej architektury. Tak powstały ręcznie robione, ekskluzywne stoły jadalniane, które od stalowych nóg w ciekawych kształtach aż po prostokątny czy okrągły blat z naturalnego drewna, odzwierciedlają pasję i niepowtarzalnym design. 

stołystoły fot. george azzar

Stoły nierozkładane od George Azzar

W naszym przeglądzie zawarliśmy wyjątkowe produkty od marki George Azzar. Jeśli poszukujesz stołu, który stanie w centrum twojej jadalni i będzie grać w niej pierwsze skrzypce to postaw na nierozkładane modele. Jednym z nich jest projekt VENO. Powstał on z inspiracji skandynawskim designem i sztuką średniowiecza, których połączenie pozwoliło stworzyć minimalistyczny mebel do jadalni, pełen wizualnej lekkości i równoczesnej solidności. Dzięki skrzyżowanym, ściętym pod kątem nogom cechuje go dynamiczna linia, którą równoważy subtelny blat z naturalnego, litego drewna.

stołystoły fot. george azzar

Stoły rozkładane dla całej rodziny

Szukasz stołu który pomieści całą rodzinę? Chcesz dobrze wykorzystać przestrzeń? Nowoczesny stół Malaga wpasuje się w każde wnętrze w stylu industrialnym, skandynawskim oraz w klasycznych pomieszczeniach. Oryginalne wzornictwo, solidna konstrukcja i duży blat to główne atuty stołu. Dodatkowo, jego zaokrąglony kształt, pozbawiony ostrych krawędzi to doskonały wybór dla osób, które cenią bezpieczeństwo szczególnie przy dzieciach. Pomieścisz przy nim wszystkich gości, nie martwiąc się, że zabraknie dla kogoś miejsca. Jest to produkt w 100% wykonany w Polsce. Wiele wariantów kolorystyczny blatu i podstawy, sprawia, że każdy może znaleźć odpowiedni model dla siebie.

stołystoły fot. george azzar

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.