Słuchawki do uprawiania sportu - jakie są najlepsze modele?

Jeśli nie wyobrażasz sobie treningu bez muzyki, to zdecydowanie przyda Ci się nasz przegląd najlepszych słuchawek wpisujących się w potrzeby miłośników sportu. Sprawdź jeszcze przed treningiem!

Słuchawki do uprawiania sportu: Jlab Epic Air Sport ANC TW

Jakie słuchawki na trening? Wśród modeli sportowych, prym zdecydowanie wiodą słuchawki bezprzewodowe! Kolejne cechy to niska waga i niewielki rozmiar. Niektórzy producenci decydują się na konstrukcję z zaczepem na ucho lub wewnątrz ucha. Do tego dochodzi kwestia wytrzymałości. Miłośnicy sportu trenują przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dobre słuchawki sportowe to takie, które są odporne na zachlapania i spływający pot! Istotna jest także kwestia sterowania. Modele idealne na trening powinny być proste i intuicyjne w obsłudze. Potrzeby te spełnia m.in. model Jlab z charakterystycznym zaczepem na ucho. Dobre dopasowanie do kanału osiągniesz, właściwie dobierając żelową końcówkę – w zestawie jest aż sześć par!

.. fot. mediamarkt.pl

Słuchawki do uprawiania sportu: Jabra Elite 4 Active

Kolejnym wartym polecenia produktem są bezprzewodowe słuchawki firmy Jabra dostępne w ślicznych wariantach kolorystycznych. Ich idealne dopasowanie do ucha jest zasługą „płynnej gumy silikonowej" – to końcówka Jabra ShakeGrip. Podobnie jak Jlab także Jabra ma funkcję aktywnej redukcji szumów. Za pomocą aplikacji skonfigurujesz sposób, w jaki ma działać – ile dźwięków z otoczenia ma być słyszalnych. Mają wygodny przycisk fizyczny, są odporne na pełne zanurzenie i kurz, a czas ich działania to osiem godzin. Wystarczy pięć minut szybkiego ładowania, aby korzystać ze słuchawek aż przez godzinę.

słuchawkisłuchawki fot. mediamarkt

Słuchawki do uprawiania sportu: Apple AirPods Pro (2. generacji)

Oczywiście Apple również produkuje bardzo dobre słuchawki sportowe Bluetooth – przegląd bez tej marki byłby niekompletny! Minimalistyczny, dopracowany design idzie tutaj w parze z nowoczesnymi technologiami. Słuchawki Apple mają funkcję redukcji hałasu i adaptacyjny tryb kontaktu, który przepuszcza część dźwięków z zewnątrz – wskazany jest do biegania. Wspierają także Spatial Audio, czyli dynamiczne śledzenie ruchu, automatycznie wyłączają się po wyjęciu z ucha. Jak przystało na słuchawki sportowe, są odporne na zachlapania, a czas słuchania muzyki na jednym ładowaniu to około 6 godzin.

słuchawkisłuchawki fot. mediamarkt.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.