pomysły na prezenty

 • Prezent dla dziecka - co kupić? Propozycje redakcji

  Prezent dla dziecka - co kupić? Propozycje redakcji

  Wszystkie dzieci, niezależnie od okazji, uwielbiają dostawać prezenty. Nie jest jednak łatwo sprostać oczekiwaniom najmłodszych i spełnić ich dziecięce marzenie. Prezent dla dziecka nie musi być jednak ani drogi, ani przesadnie oryginalny. Najważniejsze, by odpowiadał zainteresowaniom dziecka, przy okazji rozwijając jego wyobraźnię i kreatywność.

 • Pomysłowe prezenty na urodziny jesienią

  Pomysłowe prezenty na urodziny jesienią

  Miesiąc, w którym obchodzimy urodziny określa nie tylko naszą osobowość czy zainteresowania, ale również wpływa na prezenty, które dostajemy z tej okazji. Jesień rządzi się swoimi prawami, więc będą to podarunki inne niż dla urodzonych latem. Niebawem wybierasz się na urodzinową imprezę? Przygotowaliśmy dla ciebie małą ściągę z najbardziej trafionymi prezentami.

 • Moc personalizacji: trzy najlepsze pomysły na prezent

  Moc personalizacji: trzy najlepsze pomysły na prezent

  Urodziny przyjaciółki, święto babci lub dziadka, a także rocznica ślubu rodziców to ważne wydarzenia, na które chcemy podarować najbliższym wyjątkowe prezenty. Czasami nie muszą być drogie, bo jeśli damy je prosto z serca, zostanie to bardziej docenione niż metka. Takimi upominkami są z pewnością rzeczy spersonalizowane. Jak wybrać najciekawsze? Podpowiadamy!