prezent dla niego

 • Praktyczne prezenty na Dzień Mężczyzny - oryginalne pomysły, które wywołają uśmiech

  Praktyczne prezenty na Dzień Mężczyzny - oryginalne pomysły, które wywołają uśmiech

  10 marca obchodzimy światowy Dzień Mężczyzn. Tego dnia warto pokazać, że docieniamy naszych mężczyzn, by poczuli się wyjątkowo. Świetować możecie we dwoje przy zrobionej przez ciebie kolacji z ulubionymi daniami partnera, jeśli nie czujesz się mocna w kuchni - zaproś go do romantycznej restauracji. Dodatkowo możesz podarować ukochanemu praktyczny lub zabawny prezent, który wywoła radość. Przygotowałyśmy garść oryginalnych pomysłów na świetne prezenty!

 • Prezent na święta dla chłopaka do 100 zł

  Prezent na święta dla chłopaka do 100 zł

  Prezent na święta dla chłopaka jest dla wielu nie lada wyzwaniem. Wprawdzie w sklepach nie brakuje propozycji na świąteczny upominek, ale to nie ułatwia decyzji. Prezent dla niego nie musi być drogi, by sprawił radość i pozytywnie zaskoczył. Co wybrać? Przygotowaliśmy kilka najciekawszych pomysłów na prezent dla chłopaka, za który zapłacisz nie więcej niż 100 zł.

 • Oryginalne prezenty na 18. urodziny! Zobacz nasze propozycje

  Oryginalne prezenty na 18. urodziny! Zobacz nasze propozycje

  Nadchodzą 18. urodziny bliskiej ci osoby, a ty nie masz pojęcia co kupić na prezent? Jeżeli wydaje ci się, że większość pomysłów, które przychodzą ci do głowy jest oklepana i mało pomysłowa, zobacz nasze propozycje! Prezentujemy oryginalne prezenty na 18. urodziny, które będą miłą pamiątką dla jubilata.

 • Prezenty na Dzień Ojca

  Prezenty na Dzień Ojca

  23 czerwca obchodzony jest światowy Dzień Ojca. Z tej okazji przygotowaliśmy galerię prezentów, które być może przypadną do gustu wszystkim Ojcom ogrodnikom, miłośnikom grillowania i majsterkowiczom.