ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Wnętrze wykończone naturalnymi materiałami. Do kamienia na posadzce dopasowano beżowe i brązowe płytki trawertynu. Położono je zarówno na obudowie wanny, jak i na ścianach przy urządzeniu.
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Kolorystyka tej łazienki nawiązuje do wystroju całego mieszkania, pełnego zielonych elementów. Nie zabrakło ich również tutaj. Obudowa wanny i ściana nad nią zostały wyłożone białymi płytkami, między które wkomponowano pasy zielonych dekorów.
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. W łazience, traktowanej jako pomieszczenie czysto funkcjonalne, zwykle nie ma dekoracji (najczęściej po prostu brakuje na nie miejsca). Tutaj ich rolę pełnią oryginalne płytki na obudowie wanny, z odwzorowanymi stronami gazet w różnych językach.
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Obudowę wanny i prowadzące do niej stopnie wykończono polerowanymi płytkami gresu. Przestrzeń z boku urządzenia zabudowano, zyskując półkę na kosmetyki. Lampki zainstalowane i w stopniach, i w obudowie dają łagodne światło, przydatne np. podczas kąpieli. Ułatwiają też orientację w pomieszczeniu, gdy górne lampy są wyłączone
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Gdyby nie zamocowana na ścianie bateria z rączką prysznicową, wanny można by nie zauważyć... Jej obudowę wyłożono takimi samymi płytkami jak ściany, przez co urządzenie wtapia się w tło. Wybrano białe płytki imitujące bieloną cegłę (i ułożono je we wzór 'cegiełki').
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Gdyby nie obudowa wanny i ściana, wystrój tej łazienki można by uznać za spokojny i neutralny. Materiał, jakiego użyto do wykończenia dwóch wymienionych elementów - a jest nim marmur o intrygującym wzorze i oryginalnej kolorystyce - korzystnie ożywia to stonowane wnętrze.
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Do wykończenia obudowy wanny użyto tego samego materiału co na podłogi i ściany - dużych płyt szkliwionego gresu w neutralnym kolorze. Dwie ściany nad wanną obłożono lustrzanymi taflami (to rozwiązanie dla tych, których nie przeraża ich częste czyszczenie).
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Obudowa wanny sąsiadującej z kabiną prysznicową została przedłużona. W ten sposób zyskano miejsce na schowek, a także siedzisko (w kabinie) i półkę na przybory kąpielowe (od strony wanny). Szafkę zamykają drzwiczki z malowanego dębu; z tego samego materiału zrobiono panele zasłaniające wannę. Wierzch obudowy (i podłoga w kabinie) jest wyłożona czarnym granitem.
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Lustro to niezawodny sposób na optyczne powiększenie wnętrza. Tyle że - jeśli chodzi o łazienkę - zwykle myślimy o lustrze nad umywalką (czasem także nad wanną). Tutaj taflę przyklejono na... obudowie wanny. Uzyskany efekt wynagradza gospodarzom konieczność jej częstego mycia.
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Zainstalowaną we wnęce wannę obudowano tekiem - drewnem odpornym na działanie wody. Z tego drewna jest też zrobiona wąska rama wokół lustra i listwa wykańczająca 'lamperię' z płytek wielobarwnego łupka.
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Pomieszczenie zaaranżowano w beżach i brązach. Obudowę wanny i murowaną podstawę pod umywalkę wykończono nie drewnem - jak mogłoby się wydawać - ale imitującym go gresem.
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. W dwukolorowej łazience obudowę wanny i fragment ściany nad nią obłożono czarną mozaiką. Przy krótszych bokach wanny obudowa jest wyższa - tak powstały półeczki na akcesoria potrzebne podczas kąpieli.
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Do obudowania wanny użyto tego samego materiału co na podłogę - egzotycznego drewna iroko w różnych odcieniach brązu. Jego ciepła barwa łagodzi chłód jasnoturkusowych płytek ceramicznych.
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Gospodarze tej łazienki zdecydowali się na wyeksponowanie wanny. Zrobili to zarówno za pomocą koloru (turkus kontrastujący z barwą ścian i podłóg), jak i materiału - szklana mozaika efektownie migocze w świetle, przyciągając wzrok.
ŁAZIENKA - OBUDOWY WANNOWE. Obudowę wanny obłożono płytkami w kilku odcieniach wrzosu. Użyto ich także do wykończenia sporych fragmentów ścian - nad wanną i przy podwieszonym sedesie (tutaj między kafelki wkomponowano dekory z delikatnym wzorem).