Wanna w mieszkaniu

Wanna w łazience dla niektórych jest synonimem luksusu. Wszystko dlatego, że wanna sprawdza się najlepiej w większych łazienkach, które dodatkowo stwarzają więcej możliwości w kwestii wyboru wanny. W przestronnej łazience można pozwolić sobie na wannę wolnostojącą. W małych łazienkach zazwyczaj spotkać można kabinę prysznicową lub, w ostateczności, wannę z prysznicem. W mało ustawnej łazience najlepiej może sprawdzić się wanna na wymiar oraz wanna do zabudowy. Na naszej stronie znajdziecie wiele porad dotyczących wanny w małej łazience, w tym rady związane z wyborem rodzaju wanny do łazienki oraz doboru odpowiedniej baterii do wanny.

Wanna: jaka wanna do małej łazienki?

Wanna w małej łazience nie jest uznawana za najlepszy pomysł. Projektanci wnętrz zamiast nich zazwyczaj proponują wygodne kabiny prysznicowe. Jednak ci, którzy uwielbiają długie, relaksujące kąpiele w wannie wcale nie muszą z nich rezygnować, nawet jeśli są posiadaczami małej łazienki. Okazuje się, że mała łazienka z wanną jest również możliwa do zaaranżowania.
Jeśli planujesz wstawienie wanny do małej łazienki, koniecznie skorzystaj z porad jakie zamieszczamy w tym dziale.

Wanny: najmodniejsze wanny

Większość z nas podczas urządzania łazienki decyduje się na wannę o tradycyjnym kształcie. Coraz częściej w sklepach i salonach łazienek można jednak spotkać wanny o oryginalnych kształtach, które pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. Szczególnie interesujące są wanny asymetryczne i wanny koła. Wciąż w modzie są również wanny prostokątne oraz wanny narożne, które można wstawiać także do niewielkich, niezbyt ustawnych łazienek. W dziale Wanna znajdziecie wiele propozycji modnych i ładnych wanien, które mogą stać się dla was inspiracją podczas aranżowania własnej łazienki.

Wanna: akcesoria i dodatki do wanny

Aby wanna mogła być w pełni funkcjonalna, musi zostać odpowiednio wyposażona. Przede wszystkim, powinna mieć dobrze dobraną baterię do wanny. W domach, w których mieszkają dzieci lub starsze osoby, dużym ułatwieniem będzie też mata antypoślizgowa do wanny. Bardzo istotny jest także syfon do wanny. Jeśli decydujemy się na wannę z prysznicem, to warto wybrać wannę z kabiną, która będzie zapobiegać rozlewaniu się wody po całej łazience. Dobrym pomysłem jest także wybór wanny z hydromasażem, w której kąpiel będzie jeszcze bardziej przyjemna, niż w wannie tradycyjnej. Warto zaglądać na naszą stronę internetową. W zamieszczanych w dziale Wanna artykułach czekają liczne inspiracje, które pomogą w projektowaniu własnej łazienki z wanną.

Zobacz także:

Łazienka Kawalerki Kabiny prysznicowe Lustra Trendy Wanny Akcesoria łazienkowe Drzwi Grzejniki

wanna