grzejniki dekoracyjne

 • Grzejniki dekoracyjne - czy mogą być funkcjonalne?

  Grzejniki dekoracyjne - czy mogą być funkcjonalne?

  Grzejniki dekoracyjne cieszą się coraz większą popularnością. Pełnią taką samą funkcję - są źródłem ciepła w pomieszczeniu, a modele dekoracyjne dodatkowo ładnie wyglądają, więc nie ma potrzeby zasłaniania ich firaną czy zasłoną. Czy grzejniki dekoracyjne są tak samo funkcjonalne jak standardowe modele? Odpowiadamy!

 • Grzejniki dekoracyjne: 18 ciekawych propozycji

  Grzejniki dekoracyjne: 18 ciekawych propozycji

  Grzejniki dekoracyjne to świetna alternatywa dla zwykłych modeli, które najczęściej staramy się zasłonić firanami lub zakryć ażurową maskownicą. Wybraliśmy najciekawsze modele, które zainspirują was do wprowadzenia zmian w swoich mieszkaniach - te grzejniki dekoracyjne was zachwycą!

 • Które grzejniki wybrać? Z paneli grzewczych czy z płyty?

  Które grzejniki wybrać? Z paneli grzewczych czy z płyty?

  Na rynku dostępnych jest tak wiele różnych modeli grzejników, że wybór konkretnych modeli może sprawić sporą trudność. W takiej sytuacji należy wziąć pod uwagę kilka czynników, którymi warto się kierować. Prócz parametrów, które mają duży wpływ na ostateczny wybór ważny jest także wygląd. W końcu grzejniki prócz swojej praktycznej funkcji, pełni rolę dekoracyjną. Czym różnią się grzejniki z płyty od grzejników z paneli grzewczych?

 • Nietypowy stojący grzejnik dekoracyjny

  Nietypowy stojący grzejnik dekoracyjny

  Freedom, nowy grzejnik stojący marki Jaga, łączy funkcje aż trzech rodzajów urządzeń: stojącego, kanałowego i dekoracyjnego.

 • Grzejnik z czarnego szkła

  Grzejnik z czarnego szkła

  Grzejnik dekoracyjny Indivi New marki Instal-Projekt powstał z jednolitej tafli szkła. Świetlnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza kuchni, salonu, holu czy przestronnej łazienki.

 • Grzejnikowa galanteria

  Grzejnikowa galanteria

  Zwykle pytamy, co grzejnik może zrobić dla nas (a właściwie dla naszego domu). Spróbujmy odwrócić pytanie - co my możemy zrobić dla naszych grzejników? By były bardziej funkcjonalne albo ładniejsze, możemy wyposażyć je w drobne akcesoria. Sprawdź jakie!?

 • Grzejniki - piękne i gorące

  Grzejniki - piękne i gorące

  Współczesne grzejniki bywają tak ładne, że z powodzeniem mogą być elementem wystroju wnętrza. Ponadto mogą pełnić dodatkowe funkcje: ścianki oddzielającej strefy w pomieszczeniu, półki lub wieszaka, lustra, ławeczki itp.