grzejnik

 • Jak wybrać grzejnik łazienkowy?

  Jak wybrać grzejnik łazienkowy?

  Grzejniki łazienkowe to nie tylko popularne obecnie drabinki. Wybór jest znacznie szerszy, choć nie wszystkie modele sprawdzą się w łazience. Jak wybrać grzejnik łazienkowy i na co zwrócić uwagę przy jego zakupie? Wyjaśniamy.

 • Grzejniki dekoracyjne: 18 ciekawych propozycji

  Grzejniki dekoracyjne: 18 ciekawych propozycji

  Grzejniki dekoracyjne to świetna alternatywa dla zwykłych modeli, które najczęściej staramy się zasłonić firanami lub zakryć ażurową maskownicą. Wybraliśmy najciekawsze modele, które zainspirują was do wprowadzenia zmian w swoich mieszkaniach - te grzejniki dekoracyjne was zachwycą!

 • Grzejnik łazienkowy elektryczny. Jaki wybrać? Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

  Grzejnik łazienkowy elektryczny. Jaki wybrać? Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

  Grzejnik łazienkowy obecnie służy nie tylko do emitowania ciepła, ale coraz częściej pełni także rolę dekoracyjną. Dlatego też, prócz swoich podstawowych funkcji, grzejnik łazienkowy powinien przyciągać uwagę swoim designem. Jaki wybrać grzejnik do łazienki? Na co zwrócić uwagę i ile kosztuje? Wyjaśniamy.

 • Które grzejniki wybrać? Z paneli grzewczych czy z płyty?

  Które grzejniki wybrać? Z paneli grzewczych czy z płyty?

  Na rynku dostępnych jest tak wiele różnych modeli grzejników, że wybór konkretnych modeli może sprawić sporą trudność. W takiej sytuacji należy wziąć pod uwagę kilka czynników, którymi warto się kierować. Prócz parametrów, które mają duży wpływ na ostateczny wybór ważny jest także wygląd. W końcu grzejniki prócz swojej praktycznej funkcji, pełni rolę dekoracyjną. Czym różnią się grzejniki z płyty od grzejników z paneli grzewczych?

 • Czy można wymienić grzejnik w mieszkaniu?

  Czy można wymienić grzejnik w mieszkaniu?

  Wielu z nas nie podobają się tandetne grzejniki, które hurtowo montują w mieszkaniach spółdzielnie i wspólnoty. Jak tylko mamy przypływ gotówki, staramy się je wymienić na bardziej eleganckie. Należy jednak uważać!

 • Grzejniki do salonu, łazienki i holu

  Grzejniki do salonu, łazienki i holu

  Firma Enix przedstawia najnowszą kolekcję grzejników do różnych wnętrz - z linii nowoczesnej i klasycznej.

 • Grzejnik do kuchni

  Grzejnik do kuchni

  Najnowszy grzejnik Purmo łączy w sobie funkcje ogrzewania z wygodnym barkiem, który zdobi wnętrze oraz służy jako funkcjonalny element podziału przestrzeni.

 • Dekoracyjne grzejniki pokojowe i łazienkowe

  Dekoracyjne grzejniki pokojowe i łazienkowe

  Ekskluzywne grzejniki LUXRAD, będące od kilku lat na polskim rynku, są połączeniem innowacyjnej konstrukcji, nowoczesnego wzornictwa oraz unikatowych walorów użytkowych.

 • Kratki do grzejników Jaga

  Kratki do grzejników Jaga

  Grzejniki kanałowe to urządzenia coraz częściej obecne w naszych domach. Ukryte pod poziomem podłogi mają jasno sprecyzowane zadanie: jak najefektywniej ogrzewać pomieszczenie nie zajmując miejsca na ścianach. Nowe, designerskie kratki Jaga pozwalają zamienić grzejniki kanałowe w dekoracyjny element wystroju wnętrza.

 • Gdzie stosować grzejniki, a gdzie podłogówkę? Kiedy łączyć oba systemy?

  Gdzie stosować grzejniki, a gdzie podłogówkę? Kiedy łączyć oba systemy?

  Grzejniki czy ogrzewanie podłogowe - które rozwiązanie zastosować? To pytanie zadaje sobie większość osób budujących dom. Wybór jest trudny, bo każdy z systemów ma swoje zarówno zalety, jak i ograniczenia. Dylemat ten pomoże rozwiązać najnowszy trend w ogrzewaniu, którym jest łączenie tych dwóch systemów w jednej instalacji. Jak jednak zaplanować instalację mieszaną?

 • Wygodne ogrzewanie spod podłogi

  Wygodne ogrzewanie spod podłogi

  Coraz częściej w domach jednorodzinnych szkło staje się istotnym elementem konstrukcji ścian zewnętrznych. Jednak nawet najdoskonalsze okna nie zapewnią takiej izolacyjności jak bardziej tradycyjne materiały konstrukcyjne ścian, dodatkowo ocieplane warstwą styropianu lub wełny mineralnej.