Wyjątkowa oferta w Netto! Meble i dodatki do mieszkania [ceny]

Już od 4 września w sklepach Netto będzie można kupić meble i dodatki do mieszkania. W ofercie sklepu znajdą się regały na buty, stojaki na ubrania, pufy, siedziska oraz lampiony. Produkty będą dostępne w wyjątkowo niskich cenach!

Wyjątkowa oferta w Netto! Meble i dodatki do mieszkania [ceny]Wyjątkowa oferta w Netto! Meble i dodatki do mieszkania [ceny] fot. mat. prasowe Netto/ kolaż ładny dom, homebook, sfmeble fot. mat. prasowe Netto/ kolaż ładny dom, homebook, sfmeble

Sklepy Netto przygotowały dla swoich klientów ciekawą ofertę. Od 4 września będzie można kupić meble i dodatki do wyposażenia wnętrz. Na uwagę zasługuje regał na obuwie, dostępny od 29,99 zł i stojak na ubrania za 36,99 zł. W ofercie sklepu znalazły się także komoda z wiklinowymi koszami za 139 zł, puf za 59 zł oraz siedzisko z pokrywką i schowkiem za 159 zł. Miłośnicy dodatków będą mogli kupić drewnianą latarnię o różnych wymiarach.

Co jeszcze znajdzie się w ofercie sklepu? Lustro wiszące na drzwi za 36,99 zł, zestaw narzut na łóżko za 129 zł oraz.. stół + 4 krzesła za 249 zł! Produkty będą dostępne tylko w sklepach Netto od 4 września!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.