Szafka nocna DIY z rzeczy z Ikea i Action. Ten projekt to HIT na TikToku!

Projekty DIY to doskonały sposób na oszczędzenie masy pieniędzy przeznaczanej zwykle na meble, dodatki czy akcesoria wnętrzarskie. Jedna z Tiktokerek podzieliła się swoim pomysłem na samodzielne wykonanie podwieszanych szafek nocnych. Efekt jest naprawdę świetny!

Samodzielnie wykonywane meble i dodatki to nie tylko sposób na oszczędzenie wielu pieniędzy podczas remontu i aranżacji wnętrza, ale także świetna forma spędzania wolnego czasu. Wykonywanie projektów DIY może być doskonałą odskocznią od codziennych obowiązków i sposobem na obudzenie swoich kreatywnych zdolności. Na platformie TikTok pełno jest inspiracji i tutoriali na samodzielnie wykonywane wnętrzarskie dodatki. 

Wisząca szafka nocna wykonana z rzeczy z Ikea. Ten projekt to HIT TikToka!

Jedna z Tiktokerek już jakiś czas temu podzieliła się ze swoimi obserwatorami genialnym pomysłem na samodzielne wykonanie szafki nocnej. Przy wykorzystaniu kilku rzeczy z Ikei stworzyła ona piękny i unikalny element do swojej sypialni. Efekt jest na prawdę niesamowity! 

Kobieta zakupiła w Ikea drewniane pudełko z szufladami i bambusową podkładkę, z których przy użyciu odrobiny kratywności, kleju i farby stworzyła bardzo modny i oryginalny mebel. Na samym początku Tiktokerka skleiła ze sobą szuflady w taki sposób, by stworzyły one 3 jednakowe rzędy. Następnym krokiem było przycięcie maty i przyklejenie jej fragmentów do frontów szuflady. Na koniec pozostało jedynie dodanie uchwytów oraz pomalowanie całości na wybrany kolor i gotowe.

Szafka nocna DIY? Ten pomysł jest w stanie oszczędzić wiele pieniędzy przy aranżacji wnętrza

Choć wykonująca projekt Tiktokerka nie pochodzi z polski, to w naszym kraju także z łatwością dostaniemy produkty potrzebne do wykonania przedstawionego DIY. Szafka lub drewniane pudełko użyte na filmiku, dostępne jest na stronie Ikea pod nazwą minikomoda, a jej cena to 119 zł. 

Pudełko z szufladami IkeaPudełko z szufladami Ikea fot. Ikea

Użyta przez Tiktokerkę drewniana podkładka, służąca jako fronty szuflad, także dostępna jest na stronie Ikea pod nazwą „podstawka na podłokietnik, bambus", jej cena to 59.99 zł. Znacznie tańsza alternatywa dla podłokietnika z Ikea dostępna jest jednak w sklepie Action. Jest to mata bambusowa łazienkowa o identycznej strukturze, kosztuje ona jednak tylko 19 zł!

DIYDIY fot. Action, Ikea

Zobacz także: Trend lat 2000. powraca! "Flexi tips" to metoda nawet dla paznokciowych laików

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.