Balkon w stylu orientalnym z dodatkami z Pepco. Niepowtarzalny klimat za niewielkie pieniądze

Najwyższa pora na urządzenie swojego wymarzonego balkonu. Możemy w tym zakresie inspirować się kulturą różnych zakątków na świecie. Pepco oferuje całą kolekcję dodatków na balkon w stylu orientalnym.

Podróże to okazja do wypoczynku, ale również zbierania inspiracji. Jeśli chodzi o balkon, to w Polsce bardzo popularne są aranżacje w stylu skandynawskim, angielskim czy śródziemnomorskim. Jednak nasze zainteresowania sięgają już nieco dalej, dlatego styl orientalny zyskuje coraz to więcej zwolenników. Dzięki Pepco balkon w tej estetyce można dosyć łatwo urządzić.

Styl orientalny, czyli jaki? Zwróć uwagę na te wzory

Charakterystycznym motywem dla stylu orientalnego są misterne wzory, które trudno pomylić z czymś innym. To również feeria intensywnych kolorów, które wprowadzają wręcz w radosny nastrój. Jeśli możemy sobie pozwolić na większe zmiany, to płytki z marokańską mozaiką będą idealną i szalenie oryginalną podłogą balkonową. Na zadaszonych balkonach sprawdzi się dywan ze wzorem, który dedykowany do użytku na balkonie, co oznacza, że jest odporny na czynniki pogodowe.

Znaczące zmiany możemy wprowadzić jednak za pomocą samych dodatków. W Pepco dostępne są oryginalne poduszki i siedziska w wykwintne wzory, a mogą one znacząco odmienić charakter posiadanych mebli, niezależnie od ich wyglądu. Ponadto w ofercie znalazły się także jutowe pufy i kosze, a także piękne dywany w stylu orientalnym.

Uwielbienie do mosiądzu i ażurowych lamp. Oświetlenie ma znaczenie

Oprócz mozaikowych wzorów dla stylu orientalnego charakterystyczne są również mosiężne lampy z ażurowym wykończeniem. W przyjemny nastrój wprowadzą świece w ładnych opakowaniach i plecione koce z frędzlami, idealne na chłodniejsze wieczory. W styl orientalny wpiszą się rośliny typu oleander, rododendron i róże pnące. Koniecznie umieszczone w glinianych donicach.

Zobacz też: Śliczny i elegancki ślubny pedicure. To ponadczasowy wybór, który króluje nie tylko w 2023

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.