"Sezon na" doskonale dobrany materac. Czas się wyspać!

Czas na odpoczynek i zdrowy sen! Tylko jaki materac wybrać? Pytanie to zadają sobie wszyscy miłośnicy zdrowego stylu życia. Zobacz nasze propozycje i dobierz ten właściwy dla siebie!

"Sezon na" doskonale dobrany materac: materac piankowy

Sen odgrywa kluczową rolę w naszym życiu, wpływając nie tylko na naszą psychikę, ale także na ogólny stan zdrowia. Jeśli masz problem z niekomfortowym miejscem do spania, to te materace mogą stać się rozwiązaniem. Zapewnią ci spokojny sen i pełen wypoczynek! Materac piankowy od Senna Materace charakteryzuje się podniesioną sprężystością oraz 7 strefami twardości, które gwarantują stabilne podparcie sylwetki z uwzględnieniem jej anatomii i najbardziej newralgicznych miejsc takich jak kręgosłup i okolice karku. Niezależnie od przyjmowanej pozycji można odczuć wyraźne odciążenie mięśni i brak nieprzyjemnych nacisków. Co więcej, struktura pianek pozwala na osiągnięcie odpowiedniej przewiewności i wentylacji, dzięki czemu materac jest dedykowany także użytkownikom zmagającym się z alergią. Jego budowa zapobiega gromadzeniu się wilgoci i kurzu oraz rozwojowi drobnoustrojów. Materac otrzymał Certyfikat Jakości AEH, który stanowi zapewnienie idealnej ergonomii, trwałości, klimatu i higieny. 

"Sezon na" doskonale dobrany materac: materac sprężynowy

Materac sprężynowy to model o wielu zaletach. Nowoczesne sprężyny kieszeniowe wykorzystane do jego wytworzenia sprawiają, że produkt doskonale reaguje na naciski wywierane przez użytkownika oraz cechuje się elastycznością punktową - oznacza to, że ciężar nie jest przenoszony w inne miejsca wyrobu. Dzięki tej właściwości świetnie sprawdzi się u par, u których występuje duża różnica wagowa, a także u osób ceniących sobie wygodę. Pianki Kaltshaum o dwóch twardościach amortyzują działanie sprężyn i dają użytkownikowi możliwość wyboru spośród dwóch różnych poziomów komfortu. Produkt na całej powierzchni został wyprofilowany w siedem zróżnicowanych stref twardości, które są stworzone tak, aby podpierały każdą część ciała z osobna, proporcjonalnie do wywieranych przez nią nacisków.

"Sezon na" doskonale dobrany materac: Cool Breeze

Model Cool Breeze świetnie sprawdzi się jako ochrona materaca głównego. Pomoże uniknąć zabrudzeń i zniszczeń, a do tego sam zapewni wysoką wygodę. Pozwala na regulację twardości i co więcej, składa się z dwóch powierzchni użytkowych - dzięki temu każdy będzie mógł korzystać z niego wedle swoich preferencji. Pierwsza z nich odpowiada za efekt chłodzący, który oddziałuje na nas niezwykle kojąco. To wszystko za sprawą użycia powłoki, która niezwykle szybko radzi sobie z problemem wilgoci i ciepła. Z drugiej strony termoelastyczne właściwości Visco Memory będą aktywowały się pod wpływem ciepła naszego ciała, tym samym zapewniając wyjątkowo przyjemne wrażenia. Na uwagę zasługuje również pokrowiec, który wspaniale wpłynie na higienę naszego snu, skutecznie chroniąc przed drobnoustrojami i zabrudzeniami. Oddziałuje również na to specjalna taśma 3D, której zadaniem jest wsparcie obiegu powietrza. Zamek rozdzielczy pozwala nam łatwo zdjąć pokrowiec i go wyprać, dzięki czemu zadbamy o jego czystość.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.