Sztuka, która odmieni każde wnętrze. Tryptyki robią wrażenie!

Ściana udekorowana pięknym obrazem zawsze robi wrażenie. A co jeśli zamiast jednego, postawisz na trzy uzupełniające się dzieła? Tryptyki zyskują coraz większą popularność w modnych polskich domach! Zainspiruj się.

Tryptyki odmienią każde wnętrze

Tryptyki z sezonu na sezon zyskują coraz większą popularność w polskich domach! Można zaobserwować się na social mediach u modowych influencerek, które zazwyczaj zawieszają je w salonie, bądź sypialni. Jeśli marzysz o ciekawym wystroju ścian, ale zależy ci na zachowaniu klasy i szyku, na pewno spodobają ci się produkty Galerii w Chmurach. Sklep oferuje szeroki wybór projektów - od minimalistycznych, po bardziej kolorowe, dynamiczne obrazy. Wśród bestsellerów marki, znajdziemy dużo motywów natury. Żurawie, motyle, kwiaty, ważki, wprowadzą wiosnę do każdego pomieszczenia, niezależnie od pory roku za oknem!

obrazyobrazy fot. galeria w chmurach

Symbole szczęścia w naturze

Dla osób poszukujących rozświetlenia i energii w swoim salonie lub sypialni, polecamy nowoczesny komplet obrazów w złocie. Wyróżnia się on jasną i żywą kolorystyką.  Mamy tu połączenie świata zwierząt i roślin. Wzlatująca gęś, maki i trawy na wietrze, lecące żurawie pełne są życia i dynamizmu. Motyw żurawia sprawdzi się również w innych kombinacjach. Jest to zdecydowanie bestseller marki i zupełnie nas to nie dziwi - symbolizuje on szczęście i pomyślność. Wśród wielu wyjątkowych cech tego gatunku ptaków, jedna szczególnie wzbudza zainteresowanie — taniec żurawia. Jedyny w swoim rodzaju przyrodniczy spektakl, przedstawiający radość z powitania wiosny i nowego życia po przylocie z zimowisk. Został on pięknie zobrazowany na projektach Galerii w Chmurach.

żurawieżurawie fot. galeria w chmurach

Tryptyki czarno-białe

W naszym przeglądzie znalazły się również eleganckie połączenia czerni i bieli. Czarno-biały tryptyk jest uniwersalny pod względem kolorystycznym, będzie więc pasować do każdego wnętrza. Mocny kontrast obrazów pozwoli zaś na uzyskanie odpowiedniego, wizualnego efektu. Nas zachwycił tryptyk z końmi w galopie, które uważane są za kwintesencję piękna. Ich lekkość, elegancja i energia oddają potężną moc, siłę i wiatr do naszej przestrzeni. To jedyne kłęby pyłu i kurzu, które zaakceptujemy w salonie. Odpowiednio dobrana rama do tryptyku tylko wzmocni styl wnętrza. W roku 2015, w samym sercu Wiednia, w zabytkowym kinie Metro ten obraz był zaprezentowany podczas wystawy indywidualnej Anny Borkowskiej. Teraz możesz mieć go w swoim salonie!

koniekonie fot. galeria w chmurach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.