Wzorzysta pościel podkręci charakter twojej sypialni. Postaw na jakość i wzór!

Marzysz o pięknej pościeli, która ozobi twoją sypialnię? Nie szukaj już dłużej! Wyjątkowe modele znajdziesz w naszym przeglądzie - zainpiruj się.

Wzorzysta pościel od Answear

Pościel czasami jest traktowana jako zwykły, obowiązkowy element wyposażenia naszych sypialni. Nic bardziej mylnego! To dzięki niej pomieszczenie może nabrać ciekawego charakteru, szczególnie jeśli to łóżko znajduje się w centrum uwagi. Od kilku sezonów dekoratorzy wnętrz stawiają na wzory obok których nie da się przejść obojętnie. Wiele oryginalnych modeli możesz teraz znaleźć na Answear.pl. Nas niezwykle zauroczyły komplety od polskiej marki Medicine. Wyjątkowe zdobienia, przyjemna bawełna i najwyższa jakość to zdecydowanie to, czego szukaliśmy!

pościelpościel fot. answear

Wzorzysta pościel od Answear

Wśród kompletów dostępnych na Answear.pl znaleźliśmy prawdzie perełki. Jedną z nich jest pościel bawełniana ze specjalnej kolekcji Eviva L'arte od Medicine. Poświęcona malarstwu, jest hołdem dla wielkich mistrzów sztuki. Na ubraniach i akcesoriach projektanci marki umieścili interpretacje arcydzieł twórców epoki renesansu, wśród których znaleźli się: Sandro Botticelli i Hieronim Bosch, a także wybitne dzieła stworzone przez artystów reprezentujących późniejsze nurty malarstwa: Edvarda Muncha, Vincenta van Gogha, Jana Matejki, Józefa Mehoffera czy Witkacego. Kolekcja ta łączy w sobie historię, kunszt oraz współczesny styl. Taka pościel ozdobi twoją sypialnię niczym prawdziwe dzieło sztuki!

pościelpościel fot. answear

Wzorzysta pościel od Answear

Kolejnym wyjątkowym produktem jest komplet bawełnianej pościeli ze specjalnej kolekcji Medicine x Veronika Blyzniuchenko. Kolekcja stworzona z dzieł ukraińskiej artystki to unikalne wzory, które harmonijnie łączą świat mody i sztuki. Obrazy malarki umieszczone m.in. na produktach z linii home, charakteryzują się subtelną elegancją i jednocześnie wyrazistym przekazem artystycznym. Powstałe kolaże tworzą oryginalne połączenia i przenoszą w świat intensywnych wzorów i barw - dają możliwość nowego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Veronika Blyzniuchenko jest malarką specjalizującą się w technikach olejnych na płótnie i akwareli, a jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach m.in. w Europie, Ameryce Południowej, USA i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nie przegap takiej okazji!

pościelpościel fot. answear

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.