dyson

 • Nagroda Jamesa Dysona 2020: Urządzenie do samodzielnej diagnostyki raka piersi i materiał wytwarzający energię odnawialną

  Nagroda Jamesa Dysona 2020: Urządzenie do samodzielnej diagnostyki raka piersi i materiał wytwarzający energię odnawialną

  Rok 2020 okazał się być rokiem rekordowym dla konkursu o Nagrodę Jamesa Dysona - programu, który do tej pory wsparł finansowo 250 obiecujących projektów młodych inżynierów i naukowców z całego świata. Pomimo wyjątkowych pandemicznych okoliczności, organizatorzy konkursu zarejestrowali rekordową liczbę zgłoszeń, a jakość projektów była nad wyraz wysoka, co jest dowodem kreatywności młodych wynalazców. Dwojgu zwycięzców, z których każdy otrzyma nagrodę w wysokości 30 tysięcy funtów, udało się rozwiązać poważne problemy na skalę światową.

 • Dyson Pure Cool Me: nowy sposób oczyszczania powietrza

  Dyson Pure Cool Me: nowy sposób oczyszczania powietrza

  Dyson prezentuje swój pierwszy osobisty oczyszczacz powietrza Dyson Pure Cool Me. Urządzenie zostało wyposażone w technologię filtrowania powietrza oraz technologię projekcyjną i jest kompaktowe, dzięki czemu idealnie sprawdza się w warunkach domowych - można je postawić przy łóżku, na biurku czy w pokoju dziecięcym. Nowa technologia Dyson Core Flow całkowicie zmienia sposób dostarczania oczyszczonego powietrza i umożliwia skierowanie go w wybrane miejsce.

 • Nowy odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Absolute

  Nowy odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Absolute

  Nowy odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Absolute to owoc ponad dziesięciu lat pracy rozwojowej nad odkurzaczami bezprzewodowymi i silnikami cyfrowymi Dyson. Jest urządzeniem łączącym inteligentne rozwiązania i nowoczesne oprogramowanie - a wszystko po to, by sprzątanie domu stało się jeszcze bardziej wygodne i efektywne.

 • Projektanci rozwiązują problemy ludzkości. Znamy 20 finalistów konkursu James Dyson Award

  Projektanci rozwiązują problemy ludzkości. Znamy 20 finalistów konkursu James Dyson Award

  Celem konkursu James Dyson Award jest zmotywowanie młodych inżynierów i naukowców do rozwijania idei i pomysłów pomagających rozwiązywać problemy ludzkości.

Więcej o:

dyson