Gerlach

 • Kultowe marki sprzed lat, które były w każdym domu. Jak się teraz mają?

  Kultowe marki sprzed lat, które były w każdym domu. Jak się teraz mają?

  Kultowego "jamnika", maszynę do szycia Łucznik i sztućce Gerlach chciał mieć kiedyś każdy Polak. Czy nadal funkcjonują legendarne marki? Wiele z nich przeżywało swoje wzloty i upadki, niektórych już nie ma, a część z nich powraca w nowoczesnym stylu. Wylansował je trend na domowe hobby, ponieważ szycie i inne proste czynności są dziś nie tylko zajęciem, ale i pasją wielu Polaków.

 • Gerlach - kultowy design PRL-u. To te sztućce pamiętamy z domu babci!

  Gerlach - kultowy design PRL-u. To te sztućce pamiętamy z domu babci!

  Od ponad 250 lat towarzyszą Polakom w kuchni i w jadalni. W czasach PRL-u zyskały miano kultowych. Dziś znów podobają się w wersji, która przywołuje na myśl czasy dzieciństwa, choć jeszcze niedawno to nowoczesny styl święcił największe triumfy. Sprawdziliśmy, w czym tkwi siła marki Gerlach - ikony polskiego designu, która chętnie wraca do korzeni. A ma do czego wracać!

 • Garnki, sztućce i akcesoria kuchenne marki Gerlach w świetnych cenach

  Garnki, sztućce i akcesoria kuchenne marki Gerlach w świetnych cenach

  Produkty marki Gerlach łączą w sobie tradycję z nowoczesnością, a przy tym są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Dlatego nie dziwi fakt, że garnki, sztućce, patelnie i akcesoria tej firmy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Specjalnie dla was wybraliśmy produkty marki Gerlach, które zasługują na szczególną uwagę. Zobaczcie sami.

 • Sztućce i zestawy sztućców Gerlach - przegląd najciekawszych modeli

  Sztućce i zestawy sztućców Gerlach - przegląd najciekawszych modeli

  Sztućce marki Gerlach to jedne z najlepszych modeli na rynku. Świetna jakość i elegancki wygląd sprawia, że zestawy tej marki cieszą się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem klientów. Specjalnie dla was wybraliśmy najciekawsze modele marki Gerlach, które z pewnością zachwycą każdego.

 • Gerlach - garnki, patelnie i sztućce znanego producenta

  Gerlach - garnki, patelnie i sztućce znanego producenta

  Gelrach to marka, która towarzyszy nam już od ponad 250 lat. Łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów. W PRL sztućce marki Gelrach zyskały miano kultowych. Choć teraz przywiązujemy większą uwagę do wyglądu detali w naszej kuchni niż do trwałości - sztućce, garnki oraz patelnie Gerlach nadal cieszą się ogromną popularnością.