Ten stolik z Lidla przeniesie twój balkon do słonecznej Italii! Jest piękny i niedrogi

Kto nie chciałby za każdym razem gdy wychodzi na balkon, czuć się jak na tarasie domu w słonecznej Toskanii? W Lidlu pojawił się stolik, który może nieco przybliżyć nas do tego celu. Zainspiruj się nim i zaaranżuj swój balkon w stylu włoskim!

Balkon w stylu włoskim - czym charakteryzuje się ten styl?

Każdy kto choć raz miał to wielkie szczęście podziwiać uroki najpiękniejszego regionu Włoch - Toskanii, z pewnością kojarzy klimat włoskich balkonów, tarasów i ogrodów. Ich charakter, obecny z resztą w całych Włoszech przywodzi na myśl upały, relaks i wypoczynek przy lampce wina. 

Balkon w stylu włoskim jest dość chaotyczny. Pełen roślin w terakotowych donicach, kamiennych ścian lub betonu pokrytego nieregularnym tynkiem w pomarańczowych i ceglastych kolorach. Nie zabraknie w nich także zdobionych, stalowych barierek w czarnym kolorze i stolików z pasującymi nóżkami. Innym z charakterystycznych elementów będą także rzeźny i posążki oraz blaty stolików zdobione kolorowymi mozaikami.

Włoski tarasWłoski taras fot. Shutterstock Olga Gavrilova

Niedrogi stolik z Lidla pomoże przenieść twój balkon do słonecznej Toskanii!

Stoliki, które najbardziej kojarzą się z balkonami i tarasami w stylu włoskim, są te o stalowych cienkich lecz obłych nóżkach oraz okrągłym blacie składającym się kolorowej mozaiki. Taki typ stolików często widywany jest na białych tarasach Positano czy malutkich balkonach w uliczkach Neapolu.

Stolik świetnie wpisujący się we włoski styl, dostępny jest w asortymencie Lidla za 119 zł! Dostępny jest on w wersji z kwadratowym lub okrągłym blatem. Posiada masywne stalowe nóżki oraz blat z mozaiką z naturalnego kamienia. Jest on odporny na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu idealnie nadaje się do przechowywania w ogrodzie. 

Stolik z LidlaStolik z Lidla fot. Lidl

Przeczytaj także: TOP 5 kosmetyki pielęgnacyjne na lato. Bez nich twoja kosmetyczka się nie obejdzie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.