jak wybrać biurko

 • Jakie biurko dla gracza?

  Jakie biurko dla gracza?

  Biurko gamingowe to element, który przyda się każdemu pasjonatowi gier. Odpowiednie biurko pomieści jeden, dwa lub nawet gdy trzeba trzy ekrany, komputer stacjonarny lub laptop oraz dodatkowy sprzęt: myszkę, klawiaturę, mikrofon oraz głośniki. Wygodny, odpowiednio szeroki blat pozwoli graczowi na czerpanie pełnej satysfakcji z grania. Zobacz, jakie biurko do gier będzie najlepsze!

 • Praktyczne biurko do Twojego mieszkania. Idealne do pracy zdalnej lub nauki

  Praktyczne biurko do Twojego mieszkania. Idealne do pracy zdalnej lub nauki

  Praktyczne biurko powinno się znaleźć w każdym mieszkaniu, w którym domownicy pracują przy laptopie lub się uczą. To najwygodniejsze rozwiązanie, które sprzyja także zdrowiu. Jakie biurka znajdziesz w sklepach i które idealnie wkomponują się w Twoje wnętrze?

 • Biurko Ikea - pomysłowe rozwiązania dla domowego biura

  Biurko Ikea - pomysłowe rozwiązania dla domowego biura

  Biurko Ikea to duży wybór funkcjonalnych rozwiązań, które pomogą nam stworzyć komfortową przestrzeń do pracy. Ważne, żeby była ona estetyczna i wygodna - to inwestycja także w nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Zadbajmy o to, aby godziny spędzone przy komputerze były czasem produktywnym i sprzyjającym kreatywnym pomysłom. Oto najciekawsze propozycje biurek Ikea.

 • Miejsce pracy w twoim mieszkaniu. Dla dziecka i rodzica

  Miejsce pracy w twoim mieszkaniu. Dla dziecka i rodzica

  Dobrze zaaranżowane miejsce pracy w domu jest niezwykle ważne, żeby zwiększyć swoją efektywność i polepszyć samopoczucie. Ponadto dobrze zaprojektowany gabinet lub kącik zwiększy walory estetyczne twojego mieszkania. Jak odpowiednio zaaranżować go dla siebie samego, a jak dla dziecka? Podpowiadamy!

 • Jak wybrać odpowiednie biurko?

  Jak wybrać odpowiednie biurko?

  Wrzesień tuż tuż! Pokój każdego ucznia musi być odpowiednio wyposażony. Oprócz szklonej wyprawki, podręczników, zeszytów i akcesoriów niezbędne jest biurko! Jak wybrać odpowiednie biurko, aby zapewnić dziecku warunki do efektywnej nauki? Podpowiadamy!

Więcej o:

jak wybrać biurko

 • Jak wybrać biurko dla ucznia?

  Biurko - jak je odpowiednio wybrać? W trakcie trwania roku szkolnego nasze dziecko spędza przy biurku od kilku, do kilkunastu godzin tygodniowo, w przeliczeniu jest to kilka lat życia. Dlatego ważne by jego miejsce do pracy było komfortowe. Ciekawym rozwiązaniem są biurka, które "rosną" wraz z

 • Pokój dziecka: Jak wybrać biurko dla ucznia?

  Historia tego mebla sięga XVII wieku Powstało we Francji, z połączenia stołu i komody. Pulpit miał stanowić powierzchnię roboczą, zaś szuflady i półki służyły do przechowywania materiałów piśmienniczych. Biurko. Dziś ma różne formy i kształty, ale wciąż służy do tego samego: do pracy i nauki. W

 • Krzesło dla dziecka

  . Wytnij uchwyty. Aby ciąć w środku uchwyty najpierw nawierć dziurę o średnicy większej niż ostrze wyrzynarki. Wyszlifuj dokładnie boki krzesełka. Tam, gdzie się nie da tego zrobić szlifierką użyj papieru ściernego. Pokój dziecka: Jak wybrać biurko dla ucznia? Krzesło dla dziecka Krok 3. Na bokach