led

 • Żarówka dekoracyjna - powrót do projektów Edisona. Gdzie kupić i za ile?

  Żarówka dekoracyjna - powrót do projektów Edisona. Gdzie kupić i za ile?

  Żarówki dekoracyjne są cieszą się ogromną popularnością, pojawiają się w lampach, ale też jako solowe oświetlenie. Jeszcze do niedawna producenci prześcigali się, wymyślając coraz to nowocześniejsze kształty żarówek. Historia jednak zatoczyła koło i dziś chętnie wracamy do żarówek inspirowanych pierwszymi projektami Edisona. Piękno tkwi w ich prostocie, jedynie żarnik pełni tutaj funkcję dekoracyjną.

 • Darek Stolarz radzi - jak rozświetlić wnętrze przy pomocy taśmy LED

  Darek Stolarz radzi - jak rozświetlić wnętrze przy pomocy taśmy LED

  Klimat we wnętrzu tworzą nie tylko meble i dodatki, ale również oświetlenie. Taśmy LED to świetny sposób na subtelne podkreślenie detali oraz doświetlenie miejsc, które chcemy wyeksponować, jak np. półek w regale czy kilkupoziomowego sufitu podwieszanego.

 • TREND: Podświetlane litery

  TREND: Podświetlane litery

  Każdy z nas marzy, by jego mieszkanie było funkcjonalne, stylowe i klimatyczne. Efekt ten można osiągnąć na kilka sposobów. Ważną rolę odgrywa kolorystyka ścian, meble oraz dekoracje. W ostatnim czasie szczególnym powodzeniem cieszą się podświetlane litery LED. Nie dość, że nadają wnętrzom niepowtarzalny wygląd, to jeszcze można je wykorzystać na wiele sposobów.

 • Wszystko, co powinieneś wiedzieć o oświetleniu LED

  Wszystko, co powinieneś wiedzieć o oświetleniu LED

  Wynalezienie diody ledowej miał miejsce w latach sześćdziesiątych XX wieku. Choć kariera oświetlenia LED jest zdecydowanie krótsza, to zawojowało ono świat. Wciąż jednak pozostaje nieco tajemnicze. Rozwiejmy więc wszelkie wątpliwości dotyczące tego źródła światła.

 • Czym się kierować, wybierając oświetlenie do domu?

  Czym się kierować, wybierając oświetlenie do domu?

  Właściwe oświetlenie odgrywa ogromną rolę w funkcjonowaniu człowieka. Jeśli chcemy żyć w zdrowiu, wydajnie pracować i efektywnie wypoczywać, musimy zapewnić odpowiednią dawkę światła także sztucznego. Najlepiej, aby było ono zbliżone do światła naturalnego.

 • Lustra z funkcją LED w twojej sypialni, przedpokoju, łazience

  Lustra z funkcją LED w twojej sypialni, przedpokoju, łazience

  Lustra z funkcją LED to nowoczesna technika, najwyższa klasa oraz doskonała jakość wykonania. Koniecznie zapoznaj się z modelami tych luster i zobacz, w jaki sposób możesz dzięki ich perfekcyjnemu designowi wzbogacić swoje wnętrza.

 • Idealne lustro do twojej łazienki

  Idealne lustro do twojej łazienki

  Oprócz niezbędnych elementów wyposażenia łazienki, takich jak armatura czy szafki, lustro łazienkowe jest jednym z tych przedmiotów, bez którego nie można sobie wyobrazić tego pomieszczenia. Pomijając jego funkcję praktyczną, lustro pełni równocześnie funkcje dekoracyjne. Wybór odpowiedniego lustra łazienkowego warto dobrze przemyśleć i wybrać takie, które pasuje do stylistyki pomieszczenia oraz spełnia wszelkie niezbędne funkcje użytkowe.

 • Światło w kapsułce LED

  Światło w kapsułce LED

  Niewielkie gabaryty nowoczesnych źródeł światła to sposób na precyzyjne zaaranżowanie domowej przestrzeni.

 • LED Hermetico firmy Britop Lighting - do zewnętrznego oświetlenia budynków

  LED Hermetico firmy Britop Lighting - do zewnętrznego oświetlenia budynków

  Britop Lighting powiększył swoją ofertę oświetleniową LED o nowy model oprawy zewnętrznej - Hermetico. Uszczelniona konstrukcja, o modernistycznym kształcie umożliwi atrakcyjne podświetlenie fasad budynków, ciągów komunikacyjnych czy schodów.