W Sinsay nowa kolekcja jesiennych dekoracji do domu. Klimatyczne, stylowe i urocze

Astronomicznie mamy jeszcze lato, jednak w powietrzu czuć już jesień, a to z kolei oznacza, że aranżacja naszych domów może nieco się zmienić. Zamiast pęków kwiatów prosto z łąki powoli rozglądamy się za iście jesiennymi dekoracjami. W tym wypadku warto udać się do Sinsay.

Niektórzy narzekają, inni cieszą się na myśl o jesieni. Jeśli trafimy na tę złotą, słoneczną, polską jesień to zmiana pór roku jest całkiem przyjemna. Zmiany aranżacji kolorystycznej za oknem mogą iść w parze z tymi domowymi. Jeśli chcemy udekorować dom w iście jesiennym klimacie to warto spojrzeć na ofertę Sinsay.

Modny trend na jesień. Retro futuryzm stawia na jesienne kolory

W tym sezonie bardzo modnym trendem jest retro futuryzm, który nawiązuje do lat 60. Oznacza to nasycone kolory np. pomarańcz, czerwień, żółty, a także abstrakcyjne formy. Znakiem rozpoznawczym były lampy i wazony w kształcie grzybka. TikTok wręcz oszalał na punkcie takich dekoracji, które jakby nie było, bardzo wpisują się w jesienny klimat. W Sinsay dostępne są dwa ciekawe wazony w kształcie grzybków: pomarańczowy (25,99 zł) i bezbarwny. (19,99 zł).

Wazony grzybkiWazony grzybki fot. Sinsay

Zobacz też: W Biedronce wielka dostawa kwiatów doniczkowych. Duże egzemplarze za 26,99 zł

Kolekcja jesiennych dekoracji w Pepco. Grzybki, dynie i liście

Jeśli mowa o jesieni to nie może zabraknąć dekoracji w kształcie dyni, a także świec, które nadają specjalny klimat ciepłych leniwych wieczorów. Do świec można dobrać podstawki ceramiczne w kształcie liści, a także drewniane łańcuchy lampek led. Ciekawie wygląda abstrakcyjna dekoracja z drewna w kształcie grzybka. Bardzo interesująco prezentują nieregularne wazony w kolorze rdzawym. Możemy w nich umieścić kompozycje z suszonych traw i kwiatów.

Jesienne dekoracjeJesienne dekoracje fot. Sinsay

Jesiennych dekoracji nie brakuje też w Pepco i Action. Tam z kolei można spotkać różne świecie w bardzo ładnych osłonkach. 

Zobacz też: Modne paznokcie wrzesień 2023. Obok tego manikiuru nie będzie się dało przejść obojętnie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.