malarstwo

 • Wernisaż Małgorzaty Jastrzębskiej na Wilczej 4 w Warszawie - 16 maja 2019 r.

  Wernisaż Małgorzaty Jastrzębskiej na Wilczej 4 w Warszawie - 16 maja 2019 r.

  BoConcept Warszawa i HS Studio serdecznie zapraszają na wernisaż Małgorzaty Jastrzębskiej - artystki, specjalizującej się w malarstwie geometrycznym. Wydarzenie będzie miało miejsce 16 maja w showroomie BoConcept przy ul. Wilczej 44 - tam, gdzie sztuka przenika się z designem.

 • Wnętrza inspirowane malarstwem

  Wnętrza inspirowane malarstwem

  Większość osób wybór konkretnego obrazu ściennego do salonu zostawia na sam koniec. Można jednak dostosować wystrój mieszkania do obrazów, tworząc tym samym ciekawą i nietuzinkową aranżację. Wnętrza inspirowane malarstwem to propozycja nie tylko dla wytrawnych znawców sztuki. Każdy, kto lubi wnętrza ozdobione obrazami, może w ten sposób udekorować swoje mieszkanie.

 • Reprodukcje tych obrazów są w co drugim polskim domu. Czy znasz ich tytuły?

  Reprodukcje tych obrazów są w co drugim polskim domu. Czy znasz ich tytuły?

  Są obrazy, które Polacy wyjątkowo chętnie wieszają na ścianach swoich mieszkań. Większość z nich należy do ścisłego kanonu sztuki. Sprawdź, czy znasz ich poprawne tytuły.

 • Wielka sztuka w budynku Cosmopolitan

  Wielka sztuka w budynku Cosmopolitan

  Sztuka na najwyższym poziomie: wystawa Jankilevitsch Collection na 42. piętrze Cosmopolitan Twarda 4.

 • Ozdoby: sztuka na każdą kieszeń

  Ozdoby: sztuka na każdą kieszeń

  Jedną z piękniejszych dekoracji domu jest oryginalny, ręcznie malowany obraz. Niestety sztuka jest bardzo droga, zwłaszcza prace uznanych artystów. Chyba, że... ... kupimy obraz z katalogu. Sprzedaż katalogową prowadzi np. pracownia Malerifabrikken. Przy każdorazowym zamówieniu obraz ten powielany jest ręcznie przez autora. Pozwala to obniżyć koszty powstawania dzieła, a co za tym idzie prace są dostępne dla szerszej grupy odbiorców. Nie tracą przy tym na swojej oryginalności gdyż, kolejne dzieło różni się szczegółami od pierwowzoru. Równie dobrym pomysłem na zakup niedrogiego, ręcznie malowanego płótna jest skorzystanie z galerii internetowych oferujących prace mniej znanych artystów. Wśród nich można znaleźć prawdziwe perły. Kto wie czy w przyszłości nasz zakup nie zyska na wartości, w końcu każdy malarz był kiedyś artystą początkującym czy nieznanym.

 • Sztuka w domu

  Sztuka w domu

  Sztuka wysoka nie jest kojarzona wyłącznie z przepychem i pompatycznością wielkich, zabytkowych przestrzeni. Współcześnie stanowi ona doskonały sposób zabezpieczenia naszych finansów, podkreślenia prestiżu wnętrza, lub po prostu element pozytywnie wpływający na nasze samopoczucie.

Więcej o:

malarstwo