oświetlenie ogrodu

 • Girlanda, lampion, a może lampa? Te dekoracje świetlne wystylizują ogród

  Girlanda, lampion, a może lampa? Te dekoracje świetlne wystylizują ogród

  Girlanda, lampion, lampy solarne i inne dekoracje świetlne do ogrodu stają się standardowym wyposażeniem terenu wokół domu. Dlaczego są tak popularne? Dodają przytulności i stylu, a przede wszystkim świetnie oświetlają działkę, taras czy balkon. Oczywiście - funkcjonują nie tylko za pomocą kabla i wtyczki do gniazdka elektrycznego, ale dzięki bateriom słonecznym, co też jest bardzo ważne. Przedstawiamy różnego rodzaju oświetlenie, które doda blasku każdej strefie pod chmurką. Teraz można je kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Trwa wyprzedaż.

 • Oświetlenie ogrodowe - stworzy klimat i ułatwi poruszanie się po zmroku

  Oświetlenie ogrodowe - stworzy klimat i ułatwi poruszanie się po zmroku

  Piękny ogród jest tak samo ważny jak piękny wystrój domu. Istotne są nie tylko rośliny, ale również oświetlenie, które wieczorową porą stworzy niesamowity klimat. Dobrze dobrane oświetlenie będzie nie tylko dekoracyjne, ale także funkcjonalne - ułatwi poruszanie się po zmroku.

 • Globo Lighting: nastrojowe oświetlenie tarasu i balkonu z rabatem 70 %

  Globo Lighting: nastrojowe oświetlenie tarasu i balkonu z rabatem 70 %

  To idealny moment, by rozpocząć przygotowania do aranżacji balkonu, tarasu lub ogrodu. Przygotwaliśmy propozycje modnego oświetlenia, które pozwoli na dłuższe cieszenie się chwilami pod chmurką. Teraz lampy zewnętrzne Globo Lighting z rabatami do 70 %.

 • Zewnętrzne oświetlenie domu: lampa z czujnikiem ruchu

  Zewnętrzne oświetlenie domu: lampa z czujnikiem ruchu

  Lampa z czujnikiem ruchu to element oświetlenia, który ma nam zapewnić większe poczucie bezpieczeństwa - umieszczona w odpowiednim miejscu, zaskoczy intruza. Jej światło przyda się również na podjazdach, ścieżkach prowadzących do domu oraz w miejscach trudno dostępnych - pomoże nam trafić do obranego celu. Wybierzmy lampę z czujnikiem ruchu, która najlepiej sprawdzi się w otoczeniu naszego domu.

 • 9 najlepszych lamp do ogrodu [PRZEGLĄD]

  9 najlepszych lamp do ogrodu [PRZEGLĄD]

  Lampy ogrodowe to ważny element wyposażenia ogrodu. Oświetlenie jest tak samo istotne, jak wybór kwiatów i drzewek, a dodatkowo pełni funkcję dekoracyjną, nadaje klimatu i niesamowitej atmosfery w ogrodzie. Wybraliśmy dla Was 9 najlepszych lamp do ogrodu.

 • Pomysły na oświetlenie ogrodu

  Pomysły na oświetlenie ogrodu

  Piękny ogród jest tak samo ważny jak piękny wystrój w domu. Istotne są nie tylko rośliny, ale również oświetlenie, które stworzy zaczarowany klimat wieczorową porą. Dobrze dobrane oświetlenie ogrodu będzie nie tylko funkcjonale, ale stworzy też doskonałą dekorację.

 • Ogród rzeźbiony światłem

  Ogród rzeźbiony światłem

  Iluminacja ogrodu ma na celu wyeksponowanie pięknych detali w naszym ogrodzie, tworzenie obrazów światło-cieni. Tworzy też odpowiedni nastrój. Przedstawiamy kilka sposobów na osiągniecie tego celu.

 • Gadżety do ogrodu - część II

  Gadżety do ogrodu - część II

  Gadżety do ogrodu są coraz bardziej zaskakujące. Ozdabiają, ułatwiają codzienne obowiązki, przypominają i po prostu sprawiają przyjemność. Zobacz czy zaskoczy Cię pomysłowość ich twórców.

 • Oświetlenie ogrodowe - inspiracje świetlne

  Oświetlenie ogrodowe - inspiracje świetlne

  Ogród oświetlony po zmierzchu nabiera magii. Światła i cienie tworzą spektakl, podkreślając urodę roślin i detali ogrodowych a kryjąc mniej ciekawe zakątki. Taka sceneria sprzyja relaksowi na tarasie i spotkaniom z przyjaciółmi. Oto kilka pomysłów na niepowtarzalny efekt.