styl minimalistyczny

 • Minimalistyczne wnętrza urzekają prostotą i elegancją. Te inspiracje sprawią, że pokochasz ten styl

  Minimalistyczne wnętrza urzekają prostotą i elegancją. Te inspiracje sprawią, że pokochasz ten styl

  Proste, klasyczne i eleganckie - takie właśnie są minimalistyczne wnętrza. Łatwo w nich utrzymać porządek i urządzisz je dużo mniejszym kosztem niż wnętrza w stylu glamour, czy też industrialnym. Przygotowaliśmy wiele inspiracji, które sprawią, że ty także staniesz się miłośniczką minimalizmu!

 • Trzy najmodniejsze aranżacje salonu

  Trzy najmodniejsze aranżacje salonu

  Salon odgrywa szczególną rolę w każdym domu. Jest najbardziej reprezentatywnym miejscem, ponieważ to właśnie tam gościmy znajomych i odpoczywamy po ciężkim dniu. Dlatego tak ważne jest aby urządzić salon w taki sposób, by odpowiadał naszym gustom i oczekiwaniom. Specjalnie dla Was, wybraliśmy trzy najpiękniejsze aranżacje salonu w trzech najmodniejszych stylach tego roku!

 • Łazienka w 3 stylach

  Łazienka w 3 stylach

  Aranżacja łazienki to tylko z pozoru łatwe zadanie. W rzeczywistości jednak urządzając ją należy pamiętać, by była ona zarazem wygodna i stylowa. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest urządzenie łazienki w jednym stylu, który najlepiej odpowiada naszym gustom i wymaganiom. Od kilku sezonów największą popularnością cieszą się łazienki w 3 stylach: minimalistycznym, skandynawskim i nowoczesnym. Nie masz pomysłu jak zaaranżować swoją łazienkę? Przeczytaj o obowiązujących trendach i spraw, że będzie to wyjątkowe miejsce, które pokochasz od pierwszej chwili!

 • Minimalizm we wnętrzach

  Minimalizm we wnętrzach

  Minimalizm od dłuższego czasu jest bardzo silnym trendem i nic nie wskazuje na to, że szybko nas opuści. Jak urządzić swoje mieszkanie w minimalistycznym stylu? Zobaczcie nasze propozycje, które udowodnią Wam, że mniej znaczy więcej!

 • Minimalizm udomowiony, czyli dom JODŁA /_\

  Minimalizm udomowiony, czyli dom JODŁA /_\

  Dom blisko natury