mieszkania gwiazd

 • Mieszkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan

  Mieszkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan

  Małgorzata Rozenek-Majdan należy do grona gwiazd, które chętnie udzielają się na portalach społecznościowych. Dzięki zdjęciom, które zamieszcza, wiemy nie tylko jak spędza wolny czas, ale także jak mieszka. Chcesz zobaczyć, w jakim stylu urządziła swoje wnętrza gwiazda TVN? Zobacz, jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan i zainspiruj się!

 • Jak mieszka Kuba Wojewódzki?

  Jak mieszka Kuba Wojewódzki?

  Kuba Wojewódzki słynie ze swego zamiłowania do luksusowych samochodów i życia na wysokim poziomie. Niewiele osób wie jednak, jak mieszka popularny dziennikarz. Jako jeden z nielicznych bardzo chroni swoją prywatność i niezbyt chętnie dzieli się z fanami zdjęciami swojego mieszkania. Na Instagramie uchylił jednak rąbka tajemnicy i odsłonił fragmenty luksusowego apartamentu. Minimalizm czy przepych? Styl klasyczny, a może loftowy? Zobacz i przekonaj się, w jakim stylu urządził swoje gniazdko słynny dziennikarz!

 • Najpiękniejsze kuchnie gwiazd

  Najpiękniejsze kuchnie gwiazd

  Znani z dużego i małego ekranu od zawsze inspirowały widzów. Nie dziwi więc, że wielu z nas chciałoby wiedzieć, jak mieszkają ekranowe gwiazdy. Specjalnie dla was, sprawdziliśmy jak wyglądają kuchnie dziennikarki Katarzyny Dowbor, aktorki Laury Łącz i piosenkarza i aktora Michała Milowicza. Zobacz, jak gwiazdy telewizji urządziły swoje wnętrza i zainspiruj się!

 • Mieszkania gwiazd - Katarzyna Warnke

  Mieszkania gwiazd - Katarzyna Warnke

  Mieszkania gwiazd intrygują, ciekawią i budzą zainteresowanie. Dla wielu ludzi styl życia gwiazdy jest inspiracją i bodźcem do zmiany. Także wnętrza mieszkania mogą być dla wielu podpowiedzią, które rozwiązania wykorzystać w swoim domu. Podejrzyj jak mieszka aktorka Katarzyna Warnke i zainspiruj się!

 • Mieszkania gwiazd - słynna kawalerka Łukasza Jakóbiaka

  Mieszkania gwiazd - słynna kawalerka Łukasza Jakóbiaka

  Łukasz Jakóbiak - dziennikarz i jedna z największych osobowości internetowych. Od 2012 roku prowadzi swój autorski program "20m2 Łukasza" w którym co tydzień pokazuje wnętrza swojej kawalerki. Specjalnie dla Was, pokazujemy nieznane kadry z jego mieszkania i przybliżamy historie słynnej kawalerki!

 • Domy gwiazd - zobacz jak mieszka Katarzyna Miller!

  Domy gwiazd - zobacz jak mieszka Katarzyna Miller!

  Katarzyna Miller - psychoterapeutka, poetka i publicystka. Prowadzi warsztaty dla kobiet, terapie indywidualne i dla par, wykłada psychologię. Jest częstym gościem programów telewizyjnych i radiowych oraz autorytetem w dziedzinie psychologii i psychoterapii. Jak mieszka, gdzie spędza czas i jaki styl preferuje we wnętrzach? Zobaczcie sami!

 • Domy gwiazd - jak mieszka Radosław Majdan?

  Domy gwiazd - jak mieszka Radosław Majdan?

  Mieszkania gwiazd wzbudzają w nas duże zainteresowanie. Któż nie chciałby podejrzeć jak mieszkają Ci, których podziwiamy z ekranu telewizora i po cichu marzymy, że kiedyś podobnie jak oni, osiągniemy wielki sukces? Poniżej przedstawiamy mieszkanie Radosława Majdana - byłego piłkarza, działacza piłkarski i trenera bramkarzy obecnie związanego z klubem Polonia Warszawa.

 • Mieszkania gwiazd - Maciej Nowak

  Mieszkania gwiazd - Maciej Nowak

  Mieszkania gwiazd to temat, który wielu z nas intryguje i ciekawi. Kto nie chciałby podejrzeć, jak mieszkają Ci, których podziwiamy z okładek gazet czy szklanego ekranu? Już teraz przekonaj się jak swoje mieszkanie urządził krytyk teatralny i kulinarny Maciej Nowak i zainspiruj się!

Więcej o:

mieszkania gwiazd

 • Mieszkania gwiazd - Katarzyna Warnke

  . fot. mat. Domo+ Mieszkania gwiazd - zainspiruj się! Zarówno sypialnia jak i jadalnia Katarzyny Warnke urządzona jest w klasycznym, minimalistycznym stylu. Uwagę zwraca klasyczna zastawa i oraz stół w stylu rococo, który znajduje się w jadalni

 • Mieszkania gwiazd - Maciej Nowak

  . Uwagę zwracają także poduszki w stylu folkowym, które świetnie współgrają z całością. W takich wnętrzach nie można nie być optymistą! fot. mat. Domo+ Mieszkania gwiazd - zobacz jak mieszka Maciej Nowak! Wnętrza

 • Mieszkania gwiazd - słynna kawalerka Łukasza Jakóbiaka

  + Mieszkania gwiazd - słynna kawalerka Łukasza Jakóbiaka Mimo, że mieszkanie Łukasza Jakóbiaka należy do skromnych, nie sposób nie dostrzec wyjątkowego klimatu tego miejsca. Niezwykła atmosfera mieszkania sprawia, że goście z chęcią odwiedzają słynną kawalerkę, gdzie dziennikarz

 • Jak mieszkają gwiazdy w Nowym Jorku?

  Chloë Sevigny znana m.in. z filmów "American Psycho" oraz "Melinda i Melinda" w swoim mieszkaniu w East Village mieszka od siedmiu lat. Wcześniej gnieździła się w małych klitkach, dzielonych do spółki ze znajomymi. Kiedy więc przeprowadziła się do własnego, dużego mieszkania

 • Klaudia Halejcio obcięła włosy. Postawiła na modne, klasyczne cięcie

  . Panie, zamiast w salonie,  spotkały się w mieszkaniu. Gwiazda  skróciła włosy o kilka centymetrów - zdecydowała się na bardzo modnego short boba i zmianę koloru . Do tej pory Klaudia Halejcio miała brązowe włosy z blond refleksami, ale teraz postawiła na jednolity kolor - ciemny brąz. 

 • Domy gwiazd - jak mieszka Radosław Majdan?

  Mieszkania gwiazd - Radosław Majdan? Radosław Majdan - jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy i bohater mediów. Jako sportowiec nie zagrzał nigdzie na dłużej miejsca, dlatego dopiero po skończeniu kariery urządził swój prawdziwy dom. Co

 • Domy gwiazd - zobacz jak mieszka Ewa Błaszczyk

  Mieszkanie gwiazd - jak mieszka Ewa Błaszczyk? Dom Ewy Błaszczyk jest miejscem niezwykłym z kilku powodów. Aktorka mieszka tam ze swoją córką - Marianną Janczarską. Przed laty ich dom tętnił życiem. Prócz Ewy Błaszczyk i Mani mieszkali w nim druga