odpoczynek

 • Jak skutecznie odpoczywać? Mamy kilka pomysłów

  Jak skutecznie odpoczywać? Mamy kilka pomysłów

  Żyjemy dziś w świecie, który narzuca nam zawrotne tempo, ciągły pośpiech, brak czasu na sen i odpoczynek. Coraz częściej zapominamy, że nie jesteśmy w stanie dobrze funkcjonować bez odpoczynku i relaksu. Chillout jest nam potrzebny do życia tak samo jak tlen. Gdy nam go brakuje umieramy- choć może nie dosłownie, ale jednak z czasem stajemy się cieniem samych siebie. Musimy nauczyć się odpoczywać, bo dobry odpoczynek to lepsza jakość życia. Jak odpoczywać i robić to efektywnie? Podpowiadamy.

 • Leżak czy hamak? - miejsca na letni odpoczynek

  Leżak czy hamak? - miejsca na letni odpoczynek

  Większość z nas uwielbia relaks na świeżym powietrzu, szczególnie, gdy pogoda dopisuje. Jeśli jesteś zwolennikiem biernego wypoczynku , zdecyduj się na wygodny leżak lub hamak - oba świetnie sprawdzą się w ogrodzie, na tarasie i na balkonie. Składany leżak możesz też zabrać na plażę. Podpowiadamy, jak wybrać idealny leżak i hamak.

 • Posiłek w plenerze

  Posiłek w plenerze

  W ciepłe dni posiłki najlepiej smakują na dworze - w ogrodzie, na balkonie czy na plaży. Przygotowując się do takiej biesiady, zadbajmy o to, aby jej oprawa była równie ładna jak otaczająca nas przyroda.

Więcej o:

odpoczynek