serwis obiadowy

 • Serwis obiadowy w kwiaty - te naczynia są piękne i ponadczasowe

  Serwis obiadowy w kwiaty - te naczynia są piękne i ponadczasowe

  W każdym domu przyda się porządny komplet naczyń, serwis obiadowy, który pozwoli przyjąć gości. Jakie serwis obiadowy wybrać? Przede wszystkim z praktycznego materiału, ale i ładny. Popularnością cieszy się zastawa obiadowa w kwiaty. To wzór, który jest ponadczasowy.

 • Serwis obiadowy - modele a'la Bolesławiec robią furorę

  Serwis obiadowy - modele a'la Bolesławiec robią furorę

  Serwisu obiadowego nie może zabraknąć w żadnym domu. Wybór odpowiedniego kompletu zależy od preferencji. Część z nas potrzebuje kompletu tradycyjnego, a jednocześnie ponadczasowego, inni poszukują naczyń nowoczesnych, wpisujących się w trendy. Od wielu lat popularnością cieszą się naczynia a'la Bolesławiec. Ich piękne wzory robią furorę i zachęcają do zakupu. Na co zwrócić uwagę kupując serwis obiadowy? Jaki serwis obiadowy wybrać i na ile osób? Podpowiadamy!

 • Jaki serwis obiadowy wybrać? Tworzymy oryginalne zestawy

  Jaki serwis obiadowy wybrać? Tworzymy oryginalne zestawy

  W każdym domu powinien być chociaż jeden serwis obiadowy. Talerze, filiżanki, kubki, miski to naczynia, z których korzysta się nie tylko od święta, ale każdego dnia. Podpowiadamy, jak wybrać oryginalny zestaw obiadowy. Znajdziesz tu klasyczne i niecodzienne propozycje naczyń stołowych, które podkręcą nie tylko wygląd jadalni, ale smak ulubionych potraw i napojów.

 • Nowoczesny i klasyczny serwis obiadowy. Te komplety uwielbiają Polacy

  Nowoczesny i klasyczny serwis obiadowy. Te komplety uwielbiają Polacy

  Ten serwis obiadowy jest ponadczasowy, stylowy i uwielbiany przez Polaków. To piękne i solidnie wykonane produkty znanych polskich i włoskich marek. Komplety do jadalni dla dużej i małej rodziny teraz można kupić jeszcze taniej.

 • Serwis obiadowy - przegląd kompletów do 250 złotych

  Serwis obiadowy - przegląd kompletów do 250 złotych

  Wybór serwisu obiadowego to prosta sprawa? Zależy czego szukasz. Część z nas potrzebuje kompletu tradycyjnego, a jednocześnie ponadczasowego, inni poszukują naczyń nowoczesnych, wpisujących się w trendy. Nie trzeba wydawać fortuny, by spełnić oba te założenia, wybraliśmy dla Was serwisy obiadowe do 250 złotych.

 • Ćmielów i Chodzież - historia polskiej porcelany, która zachwyca dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej

  Ćmielów i Chodzież - historia polskiej porcelany, która zachwyca dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej

  Krucha jak skrzydło łabędzia, biała jak obrus na dębowym stole w wigilijny wieczór. Porcelana Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. wzrusza swoją delikatnością i precyzją wykonania, przywołuje wspomnienia chwil spędzanych z najbliższymi. Klasyczne serwisy obiadowe, przekazywane z pokolenia na pokolenie niczym najcenniejsze pamiątki, wciąż są dla Polaków synonimem tradycji w najlepszym wydaniu. Dziś za pośrednictwem Ćmielów Design Studio zachwycają cały świat!

 • Serwis obiadowy - tradycyjny czy nowoczesny?

  Serwis obiadowy - tradycyjny czy nowoczesny?

  Elegancki serwis obiadowy to zestaw obowiązkowy każdej jadalni. Trudno wyobrazić sobie bez niego elegancką, świąteczną kolację, uroczyste śniadanie czy choćby niedzielny obiad w gronie rodzinnym. Możemy wybrać tradycyjny serwis obiadowy, który będzie stylowy i ponadczasowy lub nowoczesny, który zachwyci nas uproszczoną formą. Podpowiadamy, jak dokonać słusznego wyboru w tej kwestii.

Więcej o:

serwis obiadowy