drzwi wejściowe

 • Wybór drzwi wejściowych do domu

  Wybór drzwi wejściowych do domu

  Drzwi wejściowe to jeden z najważniejszych elementów każdego domu. Są niezbędne, ale jednocześnie stanowią jego wizytówkę. Budujesz właśnie nowy dom albo planujesz gruntowny remont? Musisz więc pomyśleć o stylowych, ale i praktycznych drzwiach zewnętrznych. Jak wybrać najlepszy model? Mamy dla ciebie kilka cennych wskazówek.

 • Jak dbać o drzwi wejściowe?

  Jak dbać o drzwi wejściowe?

  Drzwi wejściowe do domu lub mieszkania to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia. Właściwie wybrane i pielęgnowane będą nam służyły przez wiele lat, zapewniając nie tylko funkcjonalność, ale również stylowy wygląd. Jak prawidłowo dbać o drzwi zewnętrzne?

 • Postaw na design! Nowy trend w kolorystyce okien i drzwi

  Postaw na design! Nowy trend w kolorystyce okien i drzwi

  Powiecie: drzwi to drzwi, i nie ma nad czym dyskutować. I tu jesteście w błędzie! To prawda, że ich kształt się na ogół nie zmienia, ale czy muszą być w takim samym odcieniu jak okna? Otóż nie! Nowoczesne drzwi są kolorowe, inne niż stolarka okienna. Ale zawsze bezpieczne.

 • Jakie drzwi antywłamaniowe? Cena, klasa, wyposażenie

  Jakie drzwi antywłamaniowe? Cena, klasa, wyposażenie

  Drzwi antywłamaniowe mają jedną podstawową funkcję - zabezpieczać dom lub mieszkanie przed niepożądanymi gośćmi. W przypadku drzwi zewnętrznych istotna jest jeszcze ochrona przed zimnem, deszczem oraz przed hałasem. W końcu Drzwi zewnętrzne są wizytówką domu, ale też skuteczną barierą przed złodziejami. Według statystyk policyjnych wynika, że ponad 70 procent włamań do mieszkań i ponad 30 procent włamań do domów jednorodzinnych odbywa się właśnie przez drzwi. Dlatego wyjaśniamy, jakie drzwi antywłamaniowe wybrać, czym się kierować i jakie elementy muszą posiadać, aby zabezpieczały przed włamaniem.

 • Jak zamontować drzwi zewnętrzne?

  Jak zamontować drzwi zewnętrzne?

  Dobrze zamontowane zewnętrzne drzwi wejściowe skutecznie zatrzymują na zewnątrz budynku nie tylko nieprzyjemny chłód, lecz również nieproszonych gości.

 • Bramy garażowe i drzwi wejściowe z ozdobnymi intarsjami

  Bramy garażowe i drzwi wejściowe z ozdobnymi intarsjami

  W ofercie firmy Hörmann pojawiły się nowe modele bram segmentowych z podwójnymi przetłoczeniami D i potrójnymi T. Uzupełnieniem nowych modeli są dopasowane wzorniczo stalowe i aluminiowe drzwi wejściowe.

 • Elektryczny napęd do drzwi wejściowych Roto E-Tec Door Drive

  Elektryczny napęd do drzwi wejściowych Roto E-Tec Door Drive

  Podczas tegorocznych targów fensterbau / frontale w Norymberdze firma Roto zaprezentowała nowy elektryczny napęd do drzwi wejściowych Roto E-Tec Door Drive. Z pewnością zainteresuje on wszystkich pasjonatów zaawansowanych technologii, którzy stawiają na komfort i design.

 • Kod do drzwi zamiast klucza

  Kod do drzwi zamiast klucza

  Pęk kluczy, który nie mieści się w kieszeni, nerwowe ich poszukiwanie przed drzwiami do domu, odpowiednie oznakowanie klucza do bramy wejściowej, drzwi do garażu czy też drzwi wejściowych Któż z nas, choć raz nie marzył o tym, by móc wejść do domu bez konieczności otwierania zamka kluczem.

 • Drzwi wejściowe do domów pasywnych

  Drzwi wejściowe do domów pasywnych

  Na rynku pojawiła się linia nowych, bardzo ciepłych drzwi zewnętrznych - Porta EcoNord, o współczynniku przenikania ciepła Ud wynoszącym zaledwie 1,1 W/(m2K).

 • Ciepły próg do drzwi wejściowych

  Ciepły próg do drzwi wejściowych

  Ciepły próg do drzwi wejściowych zwany przed producenta Termiczną Osłoną Podproża skutecznie eliminuje mostek termiczny, który powstaje na styku posadzki z ościeżnicą drzwi zewnętrznych. Dużą zaletą tego rozwiązania jest nieskomplikowany sposób montażu.

 • Drzwi zewnętrzne - przegląd rynku, ceny

  Drzwi zewnętrzne - przegląd rynku, ceny

  Wygląd drzwi zewnętrznych jest ważny - należy je dopasować do stylu domu. Jednak przy ich zakupie nie można zapomnieć o ważnych parametrach technicznych. Drzwi powinny zapewnić szczelne zamknięcie wejścia domu, zarówno pod względem termicznym, jak i akustycznym, a mieszkańcom gwarantować bezpieczeństwo. Przedstawiamy kilkanaście modeli drzwi zewnętrznych z oferty polskich sklepów.

 • Nowość Stolbud Włoszczowa - drzwi wejściowe do domów Sarmatia

  Nowość Stolbud Włoszczowa - drzwi wejściowe do domów Sarmatia

  Firma Stolbud Włoszczowa, poszerzyła swój asortyment o nową kolekcję drzwi wejściowych do domów - Sarmatia. Nietuzinkowe wzornictwo, modne kolory, oryginalne elementy dekoracyjne ze stali nierdzewnej, a także dobre parametry izolacyjności cieplnej - to cechy charakterystyczne tych drzwi.

 • Inteligentny wizjer do drzwi wejściowych

  Inteligentny wizjer do drzwi wejściowych

  Wizjer drzwiowy to standardowy element wyposażenia niemal każdych drzwi wyjściowych. Od niedawna dostępny jest na rynku elektroniczny wizjer DDV 5000 marki Yale.

 • Drzwi z wypełnieniem z betonu

  Drzwi z wypełnieniem z betonu

  Klienci szukający bezkompromisowego połączenia bezpieczeństwa z efektywnością energetyczną i naturalnym pięknem z pewnością docenią wyszukaną kolekcję Topic. Jest ona skierowana właśnie do nich.

 • Drzwi wejściowe otwierane do środka. Praktyczne rozwiązanie

  Drzwi wejściowe otwierane do środka. Praktyczne rozwiązanie

  Drzwi wejściowe to wizytówka domu. Dlatego powinny dobrze komponować się z elewacją. Ważne są materiały z jakich zostały wykonane, wzornictwo, kolor i sposób wykończenia. Ale równie istotne jest ich bezpieczeństwo, trwałość, szczelność i wysoka termoizolacyjność.

 • Drzwi wejściowe Mars

  Drzwi wejściowe Mars

  Dobre drzwi wejściowe do mieszkania to podstawa bezpieczeństwa. Nowość w ofercie produktowej Stolbud Włoszczowa - drzwi Mars są bezpieczne, dźwiękoszczelne i eleganckie.

 • Jeden klucz, który otwiera wszystkie zamki - system identycznie kodowanych wkładek firmy Winkhaus

  Jeden klucz, który otwiera wszystkie zamki - system identycznie kodowanych wkładek firmy Winkhaus

  Pokaźny pęk kluczy w kieszeni bądź torebce może być prawdziwą zmorą, szczególnie dla właścicieli domów z dużą ilością drzwi i wejść. Firma Winkhaus, dzięki identycznie kodowanym wkładkom do zamków, daje nam możliwość pozbycia się wielu niewygodnych kluczy i zastąpienia ich jednym uniwersalnym, który otworzy przed nami wszystkie drzwi naszego domu.

 • Daszek nad drzwi - inspiracje

  Daszek nad drzwi - inspiracje

  Daszek nad drzwiami wejściowymi chroni przed deszczem i śniegiem, ale oprócz posiadania waloru użyteczności, powinien być estetyczny i komponować się z elewacją oraz bryłą domu.

 • Wygoda i bezpieczeństwo na miarę XXI wieku - system klucza Master Key firmy Winkhaus

  Wygoda i bezpieczeństwo na miarę XXI wieku - system klucza Master Key firmy Winkhaus

  Systemy klucza Master Key firmy Winkhaus nie tylko zabezpieczają, ale i organizują. Dzięki takiemu systemowi dajemy możliwość dostępu do poszczególnych pomieszczeń w domu, biurze lub zakładzie tylko osobom uprawnionym. Stworzenie odpowiedniej struktury dostępu to wygoda, a także zapewnienie domownikom bądź pracownikom odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i prywatności.

 • Nietypowe wkładki patentowe - klucz do wygody

  Nietypowe wkładki patentowe - klucz do wygody

  Zamek z wkładką patentową to najbardziej popularny sposób zabezpieczenia drzwi wejściowych. Sprawdzony przez lata, niedrogi, choć nie zawsze tak wygodny, jak byśmy sobie życzyli. Dlaczego więc nie sięgnąć po bardzo praktyczne wkładki niestandardowe: z gałką od wewnątrz lub niezależnie otwierane z obu stron? Takie wygodne wkładki patentowe proponuje firma Winkhaus.

 • Solidny i funkcjonalny system profili drzwiowych

  Solidny i funkcjonalny system profili drzwiowych

  Rosnące ceny energii skłaniają inwestorów do poszukiwania nowych i bardziej efektywnych rozwiązań w zakresie energooszczędnego budownictwa. Jednym z nich jest energooszczędny system profili okiennych REHAU GENEO z nowatorskiego tworzywa RAU-FIPRO . Obecnie system ten został rozbudowany o profile do drzwi zewnętrznych.

Więcej o:

drzwi wejściowe

 • Jak dbać o drzwi wejściowe?

  Wybór najlepszych drzwi Jednym z najważniejszych czynników decydujących o niezawodności drzwi jest oczywiście ich właściwy wybór. Z pewnością nie warto oszczędzać na tym elemencie ? solidne drzwi wejściowe nie tylko są trwałe i wyglądają świetnie mimo upływu czasu, ale również zachowują swoje

 • Wybór drzwi wejściowych do domu

  Jak wybrać idealne drzwi wejściowe? Podczas wyboru nowych drzwi wejściowych zazwyczaj kierujemy się ceną. Oczywiście jest ona ważna, ale należy pamiętać, że nie jest to kryterium najważniejsze jakie musimy brać pod uwagę. Czasami tańsze drzwi będą całkiem niezłe, o ile są wykonane z odpowiednich

 • Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku - bezpieczeństwo i stylowy wygląd

  Klasa bezpieczeństwa Dom to nasz azyl, w którym możemy schronić się przed światem zewnętrznym. Drzwi wejściowe do mieszkania mają więc za zadanie zapewnić bezpieczeństwo wszystkim domownikom. Podczas ich wyboru należy zwrócić baczną uwagę na klasę modelu zgodną z normą PN?EN 14351-1 +A1:2010

 • Zrób to sam: gwiazdkowy wieniec

  Ozdobny bożonarodzeniowy wieniec prezentuje się równie dobrze na drzwiach wejściowych, jak i na ścianie w salonie. Jak - za pomocą odpowiednich narzędzi - szybko zrobić tę świąteczną dekorację? Krok 1. Z pomalowanych na biało farbą w aerozolu gałązek uformuj wianek, a całość owiń w dyskretny sposób

 • Bezpieczny i z wysokim IQ. Dom inteligentny z systemem BiSecur firmy Hörmann

  wejściowych ThermoSafe i ThermoCarbon, a także napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych. Pilot, smartfon lub tablet Nowoczesna technologia BiSecur pozwala sterować bramą wjazdową, garażową i drzwiami wejściowymi oraz monitorować ich położenie nie tylko za pomocą pilota z każdego miejsca w zasięgu sieci domowej

 • Dom w stylu eko - bramy i drzwi też mają znaczenie

  zostanie do wyprodukowania drzwi wejściowych czy bramy garażowej, ale także to, jak skutecznie zapobiegać będą one ucieczce ciepła z naszego domu, jaka będzie ich izolacyjność cieplna. Im mniej ciepła przenikać będzie przez drzwi czy bramę na zewnątrz, tym mniej energii zużyjemy do ogrzania naszego domu

 • Numer 2/2003

  i Marcin To już prawie koniec. Teraz wchodzimy do wnętrz, a to będzie łatwiejsze Drzwi wejściowe Dobre drzwi bardzo poprawiają poczucie bezpieczeństwa Ścianki ze znakiem firmowym Z płyt gipsowo-kartonowych budowanie bez błędów Ciężka szafka na lekkiej ściance Jak wieszać sprzęty na ściankach gipsowo

 • Mieszkanie po remoncie: makrama i zgaszone błękity

  architekt Katarzyna Dolińska. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, salonu połączonego z kuchnią, łazienki i hallu. Najważniejszą zmianą w układzie architektonicznym było przeniesienie drzwi wejściowych (początkowo znajdowały się w miejscu obecnej łazienki), dzięki czemu przestrzeń można było zagospodarować