huśtawka ogrodowa

 • Jak zrobić huśtawkę bocianie gniazdo?

  Jak zrobić huśtawkę bocianie gniazdo?

  Huśtawka bocianie gniazdo - prosta i wygodna zabawka ogrodowa. Chcesz wiedzieć jak ją zrobić? Oto kilka przydatnych wskazówek.

 • Jak zrobić huśtawkę ogrodową z palet?

  Jak zrobić huśtawkę ogrodową z palet?

  Palety i europalety, są jednym z najchętniej wykorzystywanych materiałów na akcesoria ogrodowe. Skąd bierze się ich fenomen, dlaczego są tak popularne? Może to moda na "bycie eko" i na wtórne wykorzystanie surowców, które dają się ponownie wykorzystać. Może nietuzinkowy wygląd i charakter jaki zyskują meble wykonane z tego tworzywa. A może odpowiedź jest dużo prostsza i bardziej banalna i za fenomenem palet stoi po prostu ich niska cena. Bez względu na to, która z odpowiedzi jest najbliższa prawdy, przyznać trzeba, że palety są niezastąpione w ogrodzie - potwierdzi to każdy, kto choć raz spróbował własnoręcznie wykonać z ich pomocą jakiś mebel lub przedmiot użytku codziennego.

 • Huśtawka ogrodowa drewniana: Jak zrobić? Instrukcja krok po kroku

  Huśtawka ogrodowa drewniana: Jak zrobić? Instrukcja krok po kroku

  Huśtawka z drewna to nie tylko marzenie dzieci, ale też dorosłych, którzy mogą odpocząć w wolnym czasie w ogrodzie, relaksując się podczas delikatnego huśtania. Huśtawkę ogrodową można kupić gotową w sklepie, jednak ciekawiej i taniej będzie, jeżeli zrobimy ją sami. Wykonanie huśtawki ogrodowej to nic trudnego, należy pamiętać o tym, że powinna być wytrzymała i bezpieczna dla dzieci i dorosłych. Powiemy Wam jak zrobić huśtawkę ogrodową samemu.

 • Huśtawka ogrodowa: modele dla całej rodziny, dużych i małych dzieci

  Huśtawka ogrodowa: modele dla całej rodziny, dużych i małych dzieci

  Bujanie relaksuje i wywołuje radość nie tylko u dzieci. Dlatego huśtawka jest częstym elementem wyposażenia ogrodu, balkonu, tarasu, a nawet domu. Poznajcie ciekawe i bezpieczne modele stojące i wiszące, które sprawdzą się w wielu różnych miejscach.

 • Huśtawka ogrodowa: sposób na relaks na świeżym powietrzu

  Huśtawka ogrodowa: sposób na relaks na świeżym powietrzu

  Huśtawka ogrodowa pełnić może kilka funkcji. Tą najważniejszą jest zapewnienie domownikom wygodnego wypoczynku w ogrodzie. Inną jest także funkcja dekoracyjna. Aby huśtawka ogrodowa była użyteczna, musi spełniać pewne kryteria. Radzimy, czym kierować się przy wyborze huśtawki ogrodowej.