sylwester

 • Piękny sylwester w domu? Aranżujemy! Był też święty Sylwester, ale nie zawsze

  Piękny sylwester w domu? Aranżujemy! Był też święty Sylwester, ale nie zawsze

  Czy to będzie złoty Nowy Rok, pełen obfitości i szczęścia? Bardzo możliwe. Przywitajcie zatem 2020 jak najlepiej i kolorowo - w blasku złota, pastelowego różu, szmaragdu lub klasycznej czerni i bieli. Dokładamy też bonus! Przewrotną historię demaskującą świętego Sylwestra oraz opowieść o sylwestrowych zwyczajach.

 • W sylwestrowym blasku - drinki, czyli jak je przygotować i podać?

  W sylwestrowym blasku - drinki, czyli jak je przygotować i podać?

  Lada chwila będziemy świętować nadejście Nowego Roku. Wielu z nas udadzą się na zorganizowane imprezy sylwestrowe, pozostali spędzą sylwestra w zaciszu własnego mieszkania. Każde przyjęcie sylwestrowe urozmaicą kolorowe, pyszne drinki! Jak je przygotować i w jaki sposób podać? Podpowiadamy!

 • Jak udekorować mieszkanie na imprezę sylwestrową?

  Jak udekorować mieszkanie na imprezę sylwestrową?

  Przed nami pożegnanie starego roku i sylwestrowe szaleństwo do białego rana. Ponad połowa Polaków deklaruje, że tegorocznego Sylwestra spędzi w domu w gronie najbliższych. Tzw. "domówka" to jeden z najpopularniejszych pomysłów na sylwestrową noc, jednak nawet organizując imprezę sylwestrową w domu, nie można zapomnieć o karnawałowych dekoracjach. Jak więc szybko i tanio ozdobić dom na sylwestrową noc?

 • Zdrowe przekąski na sylwestra

  Zdrowe przekąski na sylwestra

  Przed nami Sylwester - dla wielu jest najbardziej wyczekiwana impreza w roku. Nie każdy spędza ten wieczór na wystawnym balu. Część z nas sylwestrową noc uczci w gronie najbliższych w domowym zaciszu. Jeśli więc przygotowujesz sylwestrową imprezę i zastanawiasz się jakie przekąski zaserwować swoim gościom, skorzystaj z naszych propozycji!

 • Jak zrobić wyrzutnię konfetti? Jest wystrzałowa!

  Jak zrobić wyrzutnię konfetti? Jest wystrzałowa!

  Wyrzutnia konfetti, czyli idealny sylwestrowy gadżet. Zrobisz ją z tego, co masz pod ręką. Zajmie to tylko kilka minut.

Więcej o:

sylwester