żelazka

 • Sprzęty, które warto mieć w domu - pozytywnie wpływają na samopoczucie i domowe obowiązki

  Sprzęty, które warto mieć w domu - pozytywnie wpływają na samopoczucie i domowe obowiązki

  Jak umilić sobie pobyt w domu? Wybraliśmy cztery przedmioty, które pozytywnie wpłyną na twoje samopoczucie, zdrowie oraz sprawią, że niektóre domowe obowiązki będą dużo łatwiejsze i przyjemniejsze!

 • Jakie żelazko kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Nasze propozycje

  Jakie żelazko kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Nasze propozycje

  Żelazko jest niewątpliwie jednym z podstawowych sprzętów AGD w każdym domu. Wprawdzie na rynku można znaleźć najróżniejsze modele, to jednak wybór wcale nie jest prosty. Podpowiadamy, na jakie funkcje i parametry zwrócić uwagę, aby kupić żelazko, które posłuży nam przez lata.

 • Żelazka - gorący temat

  Żelazka - gorący temat

  To, co niedawno było udogodnieniem, stało się już standardem. Dobre żelazko zapewnia wygodne prasowanie, chroni przed zaplamieniem wypływającą z niego wodą i przed odkładaniem się kamienia. W najnowszych modelach producenci stawiają na ekologię i bezpieczeństwo.

 • Sprytne akcesoria do prasowania

  Sprytne akcesoria do prasowania

  Do prasowania ubrań z delikatnych tkanin i z kłopotliwymi falbankami. Do odświeżania marynarek, a nawet tapicerki. I nie trzeba nawet rozkładać deski! To zalety ręcznej parownicy firmy Philips.

 • Numer 3/2006

  Numer 3/2006

  Pomysłowo urządzone mieszkania Czytelników * Kuchnie dobrze oświetlone i atrakcyjnie zaprojektowane * Hafty, aplikacje, pikowania - najmodniejsze ozdoby tkanin * Funkcjonalne piekarniki w różnych stylach * Piękne wazony ze szkła i ceramiki * Jak uprawiać palmy, żeby dobrze rosły w mieszkaniach * Nowoczesne żelazka * Wyplatane przedmioty zadziwiające fakturą

Więcej o:

żelazka