Apartament z widokiem


Apartament z widokiem na morze, góry albo na Starówkę ukochanego miasta to marzenie wielu z nas. Nie zawsze stać nas na wielki metraż i piękny widok, ale wszyscy kochamy takie miejsca odwiedzać. Kalifornijskie apartamenty gwiazd mogą być niedoścignionym marzeniem, ale służą nam zawsze jako inspiracja. Wielkomiejskie apartamenty to coraz częściej odremontowane przestrzenie pofabryczne, strychy i inne osobliwe miejsca, które z zaniedbanych pustostanów zostały wyniesiony do rangi luksusowych apartamentów. Na naszej stronie znajdziecie garść inspiracji, które pomogą wam zarówno urządzić swój własny, wymarzony apartament, jak również dadzą ogląd tego, jak wyglądają apartamenty na całym świecie.

Apartament nad morzem

Apartament z jacuzzi na dachu? Dlaczego nie! Apartamenty z zachwycającym widokiem są przyjemne również na zdjęciach i filmach. Na naszej stronie znajdziecie wiele przykładów luksusowych apartamentów, które mogą się poszczycić nie tylko wspaniałą lokalizacją, ale również wysmakowanym wystrojem. Urządzasz swój własny apartament nad morzem? Sprawdź, jakie elementy dekoracji podkreślą jego marynistyczny klimat. W przypadku apartamentów nad morzem, czy w górach, warto mieć na uwadze ich niepowtarzalny widok za oknem w trakcie urządzania. Grzechem byłoby do niego nie nawiązać. Ważna jest również kolorystyka, która może sprawić, że nasz apartament stanie się prawdziwą perełką.

Apartament miejski

Apartament w stylu loftowym, artystyczny apartament na poddaszu kamienicy, prestiżowy apartament na szczycie wieżowca z widokiem na całe miasto. Każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny klimat. Takie apartamenty to prawdziwe marzenie nie tylko dla osób, które w nich mieszkają, ale również dla architektów wnętrz. Najbardziej spektakularne efekty powstają jednak dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia projektantów, z otwartością, kreatywnością i poczuciem estetyki mieszkańców apartamentów. Wtedy widać, że apartament ma nie tylko skrojone na wymiar meble, ale również piękną duszę i tętni życiem osoby, która w nim mieszka. Na naszej stronie znajdziecie wiele takich przykładów. Są to apartamenty artystów, architektów, często prezentujemy też apartamenty, które zostały przygotowane dla turystów do wynajęcia.

Zobacz także:

Dom Inspiracje Mieszkania małe Mieszkania duże Wnętrza Kawalerka Design Architektura Domy gwiazd

apartament